تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 17
کد خبر: ۱۰۰۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
رئیس ایستگاه 23 آتش نشانی از نجات کارگر چاه کن که در عمق 5 متری چاه و زیر خروارها خاک گرفتار شده بود، خبر داد.
تدبیر24»رمضان بشیریان رئیس ایستگاه ۲۳ آتش نشانی گفت:با اعلام گرفتار شدن کارگر چاه کن در عمق ۵ متری چاه و زیر خروارها خاک به سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۷ و ۹۲ به همراه گروه امداد و نجات ۱۰ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۱۵:۱۵به خیابان تهرانپارس، میدان رهبر، اعزام شدند.
بشیریان گفت: در یک قطعه زمین خالی یک کارگر جوان در حال حفر یک حلقه چاه بود که ناگهان قسمتی از دیواره های چاه ریزش کرده و کارگر جوان به طور کامل زیر خروارها خاک گرفتار شده بود.
وی در ادامه افزود: نیروهای آتش نشانی بی درنگ کارگاه چاه را در دهانه چاه برپا کرده و با توجه به سستی دیواره های چاه، با احتیاط فراوان قسمت های سست را ایمن سازی کردند و پس از تلاش چندین ساعته، موفق شدند به کارگر ۲۵ ساله تبعه افغان دسترسی پیدا کنند.
رئیس ایستگاه ۲۳ آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان پس از یک عملیات چهار ساعته، کارگر جوان را از زیر خروارها خاک خارج کرده و وی را برای معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس دادند.
بشیریان گفت: خوشبختانه پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد حال عمومی کارگر جوان خوب است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها