شفاف‌سازی حساب‌های دولت احمدی

شفاف‌سازی حساب‌های دولت

یکی از مسائل مطرح شده طی ماه‌های گذشته موضوع افتتاح حساب به وسیله بعضی از مسئولان در بانک‌ها و سپرده‌گذاری پول‌هائی که برابر اصل 53 قانون اساسی باید به حساب خزانه‌داری کل واریز می‌شد، به حساب شخصی است که افتتاح حساب نموده و به آن بهره تعلق می‌گیرد.
شورا‌هاي آموزش و پرورش و مشاركت ملي مهرعلیزاده

شورا‌هاي آموزش و پرورش و مشاركت ملي

انديشه شورايي يكي از اساسي‌ترين مفاهيم مورد تاكيد در اسلام و اصول مترقي قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و از مفاهيم اساسي در اداره امور كشور به ويژه در عرصه تحولات آموزش و پرورش است.
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
کد خبر: ۱۰۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور خبر داد.
تدبیر24»با اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته برای تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت ۱۶ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
به گزارش این مرکز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی ازمحور کرج - چالوس وبالعکس کماکان ممنوع است.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا برای تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها ازساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هزار ممنوع است همچنین تردد تمامی تریلر‌ها کماکان از این محور ممنوع و تردد تمامی تریلرها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها