تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی مافی

تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی

حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی امر مثبت و مهمی بود که پس از تلاش‌های بسیار به وقوع پیوست. در این راستا نگارنده در توئیتر طی متنی آوررده که این نخستین بار پس از انقلاب بود که خانواده‌ها توانستند در کنار یکدیگر مسابقه‌ای ورزشی را به تماشا بنشینند.
مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست درایتی

مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست

سخن از نبود شفافیت در کار دولت از دیرباز وجود داشته و مردم را نگران می‌کند. در یک مقطع دو، سه ماهه اتفاقاتی در حوزه‌های اقتصادی اعم از نرخ ارز، سکه و طلا رخ داده که هیچ گزارش و اظهارنظر درستی راجع به دلایل این اتفاقات و چگونگی شکل‌گیری‌اش ارائه نمی‌شود که احتمالا به وزرا یا خود رئیس‌جمهور برمی‌گردد.
دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۱۰۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
رئیس پلیس فتای مازندران از انتقام بی‌شرمانه طلبکار در فضای مجازی خبر داد.
تدبیر24»حسن محمدنژاد امروز گفت: فردی که با انتشار مطالب کذب و غیراخلاقی در یکی از نرم‌افزارهای پیام‌رسان موبایلی علیه زنی، موجب سلب آسایش و هتک حیثیت او و خانواده‌اش شده بود توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
وی بیان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان با ارائه مرجوعه قضایی، مبنی بر اینکه فردی ناشناس در یکی از شبکه‌‌های پیام‌‌رسان اجتماعی با ایجاد صفحه‌ای به نام و شماره همراه وی با قرار دادن تصاویر خصوصی موجبات سلب آسایش او را فراهم کرده، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان این پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس فتای مازندران تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا در ادامه با هماهنگی قضایی پس از شناسایی متهم این فرد را احضار کردند که متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار کرد به علت طلبکاری که از شاکیه داشته اقدام به این عمل مجرمانه کرده است.
این مسؤول ادامه داد: طبق ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه‌ای، مرتکبان این قبیل جرائم به عنوان یکی از مصادیق هتک حیثیت به حبس از ۹۱ روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم می‌شوند.
محمدنژاد گفت: سرانجام با تکمیل تحقیقات، پرونده متشکله به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها