تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی مافی

تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی

حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی امر مثبت و مهمی بود که پس از تلاش‌های بسیار به وقوع پیوست. در این راستا نگارنده در توئیتر طی متنی آوررده که این نخستین بار پس از انقلاب بود که خانواده‌ها توانستند در کنار یکدیگر مسابقه‌ای ورزشی را به تماشا بنشینند.
مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست درایتی

مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست

سخن از نبود شفافیت در کار دولت از دیرباز وجود داشته و مردم را نگران می‌کند. در یک مقطع دو، سه ماهه اتفاقاتی در حوزه‌های اقتصادی اعم از نرخ ارز، سکه و طلا رخ داده که هیچ گزارش و اظهارنظر درستی راجع به دلایل این اتفاقات و چگونگی شکل‌گیری‌اش ارائه نمی‌شود که احتمالا به وزرا یا خود رئیس‌جمهور برمی‌گردد.
دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۱۰۰۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
عکسی منشوری از ابراز علاقه کریم انصاری فرد و نامزدش سوفیا منتشر شده است که ممکن است برای وی مشکل ساز شود!
تدبیر24»خبر نامزدی کریم انصاری فرد و سوفیا دختر میلیاردر یونانی_آمریکایی در محافل ورزشی و غیر ورزشی ایران سر و صدای زیادی به پا کرد.

ملی پوش لژیونر موفق ایرانی در یونان، روزهای درخشانی را می گذراند و هر هفته بازی های خیره کننده ای برای تیمش المپیاکوس انجام می دهد.

از آشنایی کریم انصاری فرد و سوفیا مدتی می گذشت تا اینکه این دو تصمیم گرفتند آشنایی و نامزدی خود را علنی کنند. امروز  اما اتفاقی افتاد که برخی را نسبت به ادامه روند مثبت کریم در یونان نگران کرده است.

از انصاری فرد و نامزدش عکس به اصطلاح منشوری منتشر شده که قابل انتشار نیست! خیلی ها معتقدند ادامه این روند باعث خواهد شد تا کریم در ادامه فصل به حاشیه برود و نتواند برای جام جهانی تمرکز خود را حفظ کند.

البته با توجه به بازی هایی مهمی که پیش روی تیم ملی است امیدواریم اگر عکس به دست کمیته اخلاق رسید همه چیز با یک تذکر حل شود. البته عکس منتشره چیز حادی نیست منتهی این گونه ابراز علاقه ها (!!) معمولا در جمع از سوی ایرانی ها صورت نمی گیرد و از همه مهمتر اینکه ثبت و پخش نمی شود.

مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها