گمانه‌هاي غيرمسوولانه احمدی

گمانه‌هاي غيرمسوولانه

كشتي غول‌پيكري كه ٣٢ تن از متخصصين و جوانان كشور در آن گرفتار آمده بودند مي‌سوخت، همان اوايل كارشناسان فن با توجه به شعله‌هاي آتش، گازهاي پراكنده شده در فضاي كشتي، ارتفاع شعله كه تا ده‌ها و صدها متر زبانه مي‌كشيد، معتقد بودند در آن جهنم سوزان كسي زنده نمانده است اما جرات بيان آن را نداشتند.
همبستگی ارگانیک نیاز جامعه قرایی مقدم

همبستگی ارگانیک نیاز جامعه

اگر همبستگی ارگانیک را از لحاظ جامعه‌شناسی، رفع کنش‌های متقابل گسسته چون رقابت و تضاد‌های درون گروهی و واگرایی اجتماعی و حرکت به‌سوی کنش‌های متقابل پیوسته مانند همکاری، همنوایی و حرکت به‌سوی همگرایی اجتماعی ‌در نظر بگیریم، درمی‌یابیم که جهت این حرکت که به یگانگی گروهی و اجتماعی، سازگاری و انسجام ارگانیک منجر می‌شود، از لحاظ اجتماعی و حرکت به سوی توسعه یافتگی بسیار مفید و موثراست.
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
کد خبر: ۱۰۰۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
عکسی منشوری از ابراز علاقه کریم انصاری فرد و نامزدش سوفیا منتشر شده است که ممکن است برای وی مشکل ساز شود!
تدبیر24»خبر نامزدی کریم انصاری فرد و سوفیا دختر میلیاردر یونانی_آمریکایی در محافل ورزشی و غیر ورزشی ایران سر و صدای زیادی به پا کرد.

ملی پوش لژیونر موفق ایرانی در یونان، روزهای درخشانی را می گذراند و هر هفته بازی های خیره کننده ای برای تیمش المپیاکوس انجام می دهد.

از آشنایی کریم انصاری فرد و سوفیا مدتی می گذشت تا اینکه این دو تصمیم گرفتند آشنایی و نامزدی خود را علنی کنند. امروز  اما اتفاقی افتاد که برخی را نسبت به ادامه روند مثبت کریم در یونان نگران کرده است.

از انصاری فرد و نامزدش عکس به اصطلاح منشوری منتشر شده که قابل انتشار نیست! خیلی ها معتقدند ادامه این روند باعث خواهد شد تا کریم در ادامه فصل به حاشیه برود و نتواند برای جام جهانی تمرکز خود را حفظ کند.

البته با توجه به بازی هایی مهمی که پیش روی تیم ملی است امیدواریم اگر عکس به دست کمیته اخلاق رسید همه چیز با یک تذکر حل شود. البته عکس منتشره چیز حادی نیست منتهی این گونه ابراز علاقه ها (!!) معمولا در جمع از سوی ایرانی ها صورت نمی گیرد و از همه مهمتر اینکه ثبت و پخش نمی شود.

مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها