تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 17
کد خبر: ۱۰۰۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش از اختصاص دو ساعت معلم راهنما در هفته برای هر دانش‌آموز مدارس شاهد خبر داد.
تدبیر24»محمدرضا رزاقی با حضور در برنامه پاسخگويي استوديوالفبا اظهار کرد: در اساسنامه امسال استاندارد سازی مدارس ایثارگران و شاهد مطرح شده و ما بحث کیفیت بخشی مدارس شاهد را به جديت دنبال می کنیم.
 
وی ادامه داد: تعداد ۲۷۷۸۰جانباز، ۴۷۰۳ آزاده، ۷۷۸۱۵ رزمنده، ۱۸۹۲ همسر شهید، ۱۴۸۲۰ فرزندشهيد و ۱۸۷ پدر شهید در آموزش و پرورش مشغول به کار هستند.
 
رزاقی بیان کرد: مدارس شاهد را با رویکرد تربیتی و پرورشی در راستای سند تحول بنيادين و ترویج فرهنگ ایثارگری پیش می بریم.
 
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: مهم ترین ماموریت مدارس شاهد در حکم حضرت امام در سال ۶۵، رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان شهدا و ایثارگران مطرح شده است.
 
وی با بیان اینکه در پیام مقام معظم رهبری به وزیر وقت آموزش و پرورش تاکید کردند کیفیت تحصیلی مدارس شاهد را افزایش دهند گفت: در مدارس ابتدایی شاهد بدنبال شادابی و افزایش جذابیت مدارس هستيم.
 
رزاقی با اشاره به اینکه اسقبال زیادی از طرف خانواده ها برای ثبت نام در مدارس شاهد وجود دارد افزود: دانش آموزانی داریم که شامل مدارس طرح شاهد هستند اما در مدارس شاهد درس نمی خوانند. این ها یا خودشان مایل نبودند یا بعلت پراکندگی جغرافیایی امكان ثبت نام در مدارس شاهد را نداشتند.
 
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: برای هریک از دانش آموزان در هفته دو ساعت معلم راهنما در این مدارس می فرستیم تا از نظر درسی و تربيتي بررسی شوند.
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل در ساماندهی معلمان مدیران مدارس طبق بخشنامه در اولویت اول انتخاب معلمان هستند.
برچسب ها: تدبیر24 ، معلمان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها