تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 17
کد خبر: ۱۰۰۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
هادی ساعی قهرمان تیم ملی تکواندوی ایران و رکورددار بیشترین دریافت مدال در المپیک بر این باور است که حضور چهره های سیاسی در کمیته ملی المپیک امر منفی نیست و حتی نتیجه مثبت نیز می تواند در بر داشته باشد.

تدبیر24»ساعی در گفتگو با «انتخاب» و در پاسخ به سئوالی در مورد برخی اظهارات در مورد اینکه مدیر کمیته ملی المپیک نباید سیاسی باشد، اظهار داشت: خب این بستگی به توانایی افرادی دارد که حضور پیدا می کنند. بالاخره، خیلی از چهره های سیاسی امدند و کمک کرده اند، این نگاه نباید برای همه یکی باشد.

وی با مثبت ارزیابی کردن ارتباط بین مدیر کمیته ملی المپیک و دولت، گفت: بسیاری از موارد وجود دارد که با تعامل در دولت باید حل شود و این تعامل و ارتباط می تواند ریل ورزش کشور را در مسیر صحیح و درست قرار دهد تا بتواند روان تر حرکت کند. همیششه در این مدت از اینکه این ارتباط وجود نداشته و بین وزارت ورزش و کمیته اختلاف وجود داشته، ورزش کشور لطمه خورده است. من معتقدم همسو بودن رئیس کمیته ملی المپیک و دولت، اتفاق خوبی میتواند باشد.

هادی ساعی با اشاره به کاندیداتوری صالحی امیری، عنوان کرد: در دوره ای که آقای صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش بود، اتفاقات خوبی افتاد. فکر میکنم 90 روز بود. به خاطر همین، جامعه ورزشی کشور خاطره خوبی از ایشان دارند. اینکه الان کسی در پست ریاست کمیته ملی المپیک کاندیدا نشده، دلیلش این است که خانواده ورزش کشور به این نتیجه رسیده اند که حضور ایشان می تواند به کشور کمک کند.


برچسب ها: تدبیر24 ، جامعه ورزش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها