پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۰۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
‌رئیس اداره امور عشایری شهرستان سراوان گفت: در حال حاضر یکی از نیازهای مهم و ضروری عشایر منطقه تامین نفت و سوخت زمستانی است.
تدبیر24» ‌قدوسی در شورای اداری این شهرستان خواستار تسهیل و دسترسی آسان عشایر به نفت سفید و افزایش فروشندگی‌های توزیع نفت در منطقه شد.

وی بیان کرد: مهمترین مشکلات عشایر در سه محور راه، خشکسالی و سوخت است.

رئیس اداره عشایر شهرستان در ادامه گفت: راههای مناطق عشایری خصوصا مسیر ناهوک به نوکودار و ناهوک به سردشت در بخش جالق و مسیر گشت به بندران در بخش مرکزی مسیرهای اصلی تردد عشایر بوده که بدلیل‌ خاکی بودن و عدم رگلاژ به موقع تردد عشایر در این مسیرها با مشکلات جدی مواجه شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خشکسالی‌های متمادی در شهرستان باعث شده‌ که اکثر چشمه سارهای مناطق عشایری که منابع اصلی تامین آب عشایر هستند، به کلی خشک شوند و در این راستا افزایش آبرسانی سیار جهت تامین آب عشایر لازم است.

وی همچنین خواستار همکاری و افزایش ناوگان آبرسانی سیار از طریق آب و فاضلاب روستایی به ویژه مناطق کددار کانون‌های اسکان عشایر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها