مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد اکرمی

مذاکره با محبت و عطوفت سازگاری ندارد

وزارت امورخارجه و رسانه‌های اصلی دولت پیش از اینها باید در بین حوزه‌های علمیه، روحانیون، اهل قلم و اهل بیان حاضر می‌شدند و شرایط قبل و بعد از توافقنامه برجام را تبیین می‌کردند.
پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی تاجرنیا

پوست‌اندازی نیاز جریان اصلاح‎طلبی

با توجه به مطرح‎شدن بحث بازبینی در شورای ساختاری اصلاحات، گفته شده است که همان ساختار قدیم شورا محور قرار گیرد. مشکل اصلی این است که اولا اصلاحات فقط بحث سازماندهی‎اش مطرح نیست، بلکه بحث گفتمان آن هم است.
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 August 22
کد خبر: ۱۰۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
‌رئیس اداره امور عشایری شهرستان سراوان گفت: در حال حاضر یکی از نیازهای مهم و ضروری عشایر منطقه تامین نفت و سوخت زمستانی است.
تدبیر24» ‌قدوسی در شورای اداری این شهرستان خواستار تسهیل و دسترسی آسان عشایر به نفت سفید و افزایش فروشندگی‌های توزیع نفت در منطقه شد.

وی بیان کرد: مهمترین مشکلات عشایر در سه محور راه، خشکسالی و سوخت است.

رئیس اداره عشایر شهرستان در ادامه گفت: راههای مناطق عشایری خصوصا مسیر ناهوک به نوکودار و ناهوک به سردشت در بخش جالق و مسیر گشت به بندران در بخش مرکزی مسیرهای اصلی تردد عشایر بوده که بدلیل‌ خاکی بودن و عدم رگلاژ به موقع تردد عشایر در این مسیرها با مشکلات جدی مواجه شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خشکسالی‌های متمادی در شهرستان باعث شده‌ که اکثر چشمه سارهای مناطق عشایری که منابع اصلی تامین آب عشایر هستند، به کلی خشک شوند و در این راستا افزایش آبرسانی سیار جهت تامین آب عشایر لازم است.

وی همچنین خواستار همکاری و افزایش ناوگان آبرسانی سیار از طریق آب و فاضلاب روستایی به ویژه مناطق کددار کانون‌های اسکان عشایر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها