قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۱۰۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
‌رئیس اداره امور عشایری شهرستان سراوان گفت: در حال حاضر یکی از نیازهای مهم و ضروری عشایر منطقه تامین نفت و سوخت زمستانی است.
تدبیر24» ‌قدوسی در شورای اداری این شهرستان خواستار تسهیل و دسترسی آسان عشایر به نفت سفید و افزایش فروشندگی‌های توزیع نفت در منطقه شد.

وی بیان کرد: مهمترین مشکلات عشایر در سه محور راه، خشکسالی و سوخت است.

رئیس اداره عشایر شهرستان در ادامه گفت: راههای مناطق عشایری خصوصا مسیر ناهوک به نوکودار و ناهوک به سردشت در بخش جالق و مسیر گشت به بندران در بخش مرکزی مسیرهای اصلی تردد عشایر بوده که بدلیل‌ خاکی بودن و عدم رگلاژ به موقع تردد عشایر در این مسیرها با مشکلات جدی مواجه شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خشکسالی‌های متمادی در شهرستان باعث شده‌ که اکثر چشمه سارهای مناطق عشایری که منابع اصلی تامین آب عشایر هستند، به کلی خشک شوند و در این راستا افزایش آبرسانی سیار جهت تامین آب عشایر لازم است.

وی همچنین خواستار همکاری و افزایش ناوگان آبرسانی سیار از طریق آب و فاضلاب روستایی به ویژه مناطق کددار کانون‌های اسکان عشایر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها