گیوه‌هایمان را وربکشیم! ترکان

گیوه‌هایمان را وربکشیم!

در یکسال گذشته ما با پدیده ترامپ مواجه بودیم، پدیده‌ای که در تاریخ دهه‌های اخیر در دنیا بی‌سابقه است و به نظر می‌رسد که در هیچ یک از ادوار گذشته روسای جمهور آمریکا این‌چنین علنی و آشکار نسبت به ما دشمنی اعلام نکرده‌اند.
تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه زاهد

تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه

بیش از 20 سال از 2 خرداد 76 می‌گذرد؛ به‌نظر می‌رسد تمام نیازها و مطالباتی که انباشتی از گفتمان‌های قانونگرایی، آزادی ‌خواهی، پشرفت و عدالت بود همچنان به‌عنوان چهار گفتمان جدی و نیاز اجتماعی در کشور مطرح است.
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
کد خبر: ۱۰۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
‌رئیس اداره امور عشایری شهرستان سراوان گفت: در حال حاضر یکی از نیازهای مهم و ضروری عشایر منطقه تامین نفت و سوخت زمستانی است.
تدبیر24» ‌قدوسی در شورای اداری این شهرستان خواستار تسهیل و دسترسی آسان عشایر به نفت سفید و افزایش فروشندگی‌های توزیع نفت در منطقه شد.

وی بیان کرد: مهمترین مشکلات عشایر در سه محور راه، خشکسالی و سوخت است.

رئیس اداره عشایر شهرستان در ادامه گفت: راههای مناطق عشایری خصوصا مسیر ناهوک به نوکودار و ناهوک به سردشت در بخش جالق و مسیر گشت به بندران در بخش مرکزی مسیرهای اصلی تردد عشایر بوده که بدلیل‌ خاکی بودن و عدم رگلاژ به موقع تردد عشایر در این مسیرها با مشکلات جدی مواجه شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خشکسالی‌های متمادی در شهرستان باعث شده‌ که اکثر چشمه سارهای مناطق عشایری که منابع اصلی تامین آب عشایر هستند، به کلی خشک شوند و در این راستا افزایش آبرسانی سیار جهت تامین آب عشایر لازم است.

وی همچنین خواستار همکاری و افزایش ناوگان آبرسانی سیار از طریق آب و فاضلاب روستایی به ویژه مناطق کددار کانون‌های اسکان عشایر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها