تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۰۱۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
‌رئیس اداره امور عشایری شهرستان سراوان گفت: در حال حاضر یکی از نیازهای مهم و ضروری عشایر منطقه تامین نفت و سوخت زمستانی است.
تدبیر24» ‌قدوسی در شورای اداری این شهرستان خواستار تسهیل و دسترسی آسان عشایر به نفت سفید و افزایش فروشندگی‌های توزیع نفت در منطقه شد.

وی بیان کرد: مهمترین مشکلات عشایر در سه محور راه، خشکسالی و سوخت است.

رئیس اداره عشایر شهرستان در ادامه گفت: راههای مناطق عشایری خصوصا مسیر ناهوک به نوکودار و ناهوک به سردشت در بخش جالق و مسیر گشت به بندران در بخش مرکزی مسیرهای اصلی تردد عشایر بوده که بدلیل‌ خاکی بودن و عدم رگلاژ به موقع تردد عشایر در این مسیرها با مشکلات جدی مواجه شده است‌.

وی خاطرنشان کرد: خشکسالی‌های متمادی در شهرستان باعث شده‌ که اکثر چشمه سارهای مناطق عشایری که منابع اصلی تامین آب عشایر هستند، به کلی خشک شوند و در این راستا افزایش آبرسانی سیار جهت تامین آب عشایر لازم است.

وی همچنین خواستار همکاری و افزایش ناوگان آبرسانی سیار از طریق آب و فاضلاب روستایی به ویژه مناطق کددار کانون‌های اسکان عشایر شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها