تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۰۱۱۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
حقوق معلمان حق التدریس آزاد بیش از 4 ماه است که به پرداخت نشده است .
تدبیر24»بر اساس این بند قانونی ، مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به پرداخت حقوق معلمان حق التدریس آزاد به صورت ماهانه و هم زمان با سایر شاغلان آموزش و پرورش می نماید.

متاسفانه با گذشت 4 ماه از سال تحصیلی این عزیزان ریالی بات حقوق دریافت نکرده اند .از جمله اشکالات مطرح در محاسبه و پرداخت حقوق معلمان حق التدریس آزاد نبود یک سیستم جامع و کامل محاسبه حقوق و دستمزد برای این معلمان کاملا مشهود می باشد.

نکته قابل ذکر تفاوت چشم گیر در محاسبه و پرداخت حقوق در استانهای مختلف است ؛به عنوان مثال معلم حق التدریسی در یک استان با مدرک لیسانس و 24 ساعت تدریس در هفته،دریافتی 840 هزار تومان و در استان دیگر 920 هزار و در استان دیگری 980 هزار تومان گزارش شده است ،این عدم هماهنگی در پرداخت حقوق در استانهای مختلف نشان از ضعف سیستم محاسبه حقوق و دستمزد را می رساند.

شایان ذکر است این عدم هماهنگی در محاسبه حقوق نارضایتی شغلی را به همراه خواهد داشت.

از مسئولان امر تقاضای رسیدگی با این امر مهم را خواستاریم تا حقی از کسی ضایع نشود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها