قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۱۰۱۱۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
حقوق معلمان حق التدریس آزاد بیش از 4 ماه است که به پرداخت نشده است .
تدبیر24»بر اساس این بند قانونی ، مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به پرداخت حقوق معلمان حق التدریس آزاد به صورت ماهانه و هم زمان با سایر شاغلان آموزش و پرورش می نماید.

متاسفانه با گذشت 4 ماه از سال تحصیلی این عزیزان ریالی بات حقوق دریافت نکرده اند .از جمله اشکالات مطرح در محاسبه و پرداخت حقوق معلمان حق التدریس آزاد نبود یک سیستم جامع و کامل محاسبه حقوق و دستمزد برای این معلمان کاملا مشهود می باشد.

نکته قابل ذکر تفاوت چشم گیر در محاسبه و پرداخت حقوق در استانهای مختلف است ؛به عنوان مثال معلم حق التدریسی در یک استان با مدرک لیسانس و 24 ساعت تدریس در هفته،دریافتی 840 هزار تومان و در استان دیگر 920 هزار و در استان دیگری 980 هزار تومان گزارش شده است ،این عدم هماهنگی در پرداخت حقوق در استانهای مختلف نشان از ضعف سیستم محاسبه حقوق و دستمزد را می رساند.

شایان ذکر است این عدم هماهنگی در محاسبه حقوق نارضایتی شغلی را به همراه خواهد داشت.

از مسئولان امر تقاضای رسیدگی با این امر مهم را خواستاریم تا حقی از کسی ضایع نشود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها