پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 17
کد خبر: ۱۰۱۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور اعلام کرد شاخص آلودگی هوای اهواز، بوشهر ، ایلام، سنندج و خرم‌آباد در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۰۰ بالاتر و در وضعیت خطرناک بوده است.
تدبیر24»مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور شاخص کیفی هوای کلانشهرها و مراکز استان ها در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح، مورخ ۹۶/۱۱/۰۱ را اعلام کرد.

بر این اساس، در این بازه زمانی شاخص آلودگی هوای ساری ۲۶ (پاک)، زاهدان ۳۶ (پاک)، بجنورد ۳۷ (پاک)، بیرجند ۴۰ (پاک)، قزوین ۴۹ (پاک)، سمنان ۵۶ (سالم)، کرمان ۶۰ (سالم)، کرج ۶۵ (سالم)، یزد ۶۸ (سالم)، اردبیل ۷۲ (سالم)، بندرعباس ۷۹ (سالم)، تبریز ۸۲ (سالم)، تهران ۸۳ (سالم)، شیراز ۸۳ (سالم) و ارومیه ۹۱ (سالم) بوده است.

در این مدت شاخص کیفی هوای اصفهان ۱۰۶ (ناسالم گروه های حساس)، قم ۱۰۶ (ناسالم گروه های حساس)، مشهد ۱۱۴ (ناسالم گروه های حساس)، اراک ۱۱۷ (ناسالم گروه های حساس)، همدان ۱۴۲ (ناسالم گروه های حساس)، یاسوج ۲۱۵ (بسیار ناسالم) و کرمانشاه ۲۳۱ (بسیار ناسالم) بوده است.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور، شاخص آلودگی هوای اهواز، بوشهر، ایلام، سنندح و خرم‌آباد در این بازه زمانی از ۳۰۰ بالاتر و در وضعیت خطرناک بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها