پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۱۰۲۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
با وجود نشستن هواپیمای معاون اول رئیس جمهور در مهرآباد، پایین بودن سطح دید افقی خلبان‌ها باعث شده عملا پروازها در این فرودگاه انجام نشود.
تدبیر24»بر اساس اطلاعات جدید اعلام شده از سوی شرکت فرودگاه‌ها در حال حاضر سطح دید خلبانان در این فرودگاه کاهش یافته و به این دلیل بسیاری از آنها ریسک نمی‌کنند که پرواز جدیدی انجام دهند. این در حالی است که عصر امروز هواپیمای معاون اول رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

در فرودگاه امام خمینی اما پروازها به تدریج انجام شده و تا ساعات پایانی امشب ادامه خواهد داشت.

علی رستمی معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی به ایسنا اعلام کرد که از ساعتی پیش دو هواپیمای شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه امام خمینی به زمین نشسته و همین روال به تدریج درباره دیگر پروازهایی که به دلیل شرایط بد جوی در دیگر شهرها فرود آمده بودند، اجرایی خواهد شد.

به گفته وی در کنار پروازهای ورودی، پروازهای خروجی امام نیز با بهبود نسبی شرایط از سر گرفته خواهد شد.

شرکت فرودگاه‌ها از تمامی مسافران درخواست کرده پیش از عزیمت به فرودگاه، شرایط دقیق جوی فرودگاه مبدا و مقصد خود را ارزیابی کنند.

از صبح امروز و به دنبال نشستن برف سنگین عملا درصد قابل توجهی از پروازهای دو فرودگاه پایتخت یا باطل  شده‌اند یا با تاخیرهای طولانی مدت انجام می‌شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها