سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۱۰۲۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
بابایی صالح در تذکر شفاهی؛
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از وضعیت مدارس شبانه روزی،خواستار ایجاد فرصت هایی برای ادامه تحصیل معلمان شد.

تدبیر24»روح الله بابایی صالح در نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه 14 بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: نسبت به سرانه دانش آموزی و مدارس شبانه روزی انتقاداتی وارد است چرا که برخی مدارس شبانه روزی از عهده خرید نان برنمی آیند و اگر خیرین نباشند، باید این مدارس را جمع کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدارس جای علم آموزی است، اما زمینه برای ادامه تحصیل معلمان وجود ندارد، انتظار می رود که وزارت آموزش و پرورش این مشکل را هر چه زودتر برطرف کند.

وی با اشاره به عدم اجرای مصوبات مجلس از سوی وزارت نیرو بیان داشت: این سوال مطرح است که آیین نامه داخلی وزارتخانه ارجح است یا مصوبات مجلس، چرا که وزارت نیرو به جای عمل به مصوبات مجلس طبق آیین نامه داخلی خود در زمینه چاه ها رفتار می کند.

این نماینده مجلس توضیح داد: در سال 89 مجلس تکلیف چاههای فرم یک و عدم برداشت از آب های زیرزمینی را مصوب کرده است و اگر وزارت نیرو به این مصوبه عمل می کرد، 75 درصد از برداشت های اضافی از مناطق ممنوعه کاهش پیدا می کرد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:همچنین شاهدیم با وجود صدور مجوز برای بهره برداری از چاه ها،این چاه ها یا پلمپ می شوند یا پر،که با این کار حقآبه کشاورزان کاهش می یابد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها