ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۰۲۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزییات اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روز دوشنبه را تشریح کرد.
تدبیر24»سرهنگ حسن عابدی درباره نحوه اجرای طرح ترافیک وزوج وفرد در روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه اظهار کرد: بر اساس تصمیم کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار تصمیم بر آن شد که در روز دوشنبه طرح زوج و فرد از در منازل از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ اجرایی شود و بر این اساس تمامی خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاکشان عدد فرد باشد فردا در ساعات ذکر شده اجازه  تردد در سطح شهر را ندارند و در صورت ورود غیر مجاز توسط دوربیین‌ها وعوامل راهور جریمه خواهند شد.

وی بابیان اینکه خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک مشکلی برای تردد در سطح شهر ندارند اظهار کرد: طرح ترافیک نیز درهمان ساعت  و  محدوده خود اجرا می شود وتغیری درآن ایجاد نشده است.

جانشین رییس پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه خودروها دودزا و آلاینده و قد معاینه فنی نیز توسط ماموران پلیس راهور جریمه خواهند شد درباره جریمه تردد خودروها غیر مجاز در اجرای طرح زوج وفرد گفت: این خودروها در هر ساعت تردد ۲۰۰ هزار ریال جریمه خواهند شد.

عابدی درباره اینکه طرح زوج و فرد از در منازل چند روز ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تصمیم اتخاذ شده در این خصوص مربوط به روز دوشنبه است و تاکنون برای اجرای آن در روزهای بعدی تصمیم گیری نشده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها