گیوه‌هایمان را وربکشیم! ترکان

گیوه‌هایمان را وربکشیم!

در یکسال گذشته ما با پدیده ترامپ مواجه بودیم، پدیده‌ای که در تاریخ دهه‌های اخیر در دنیا بی‌سابقه است و به نظر می‌رسد که در هیچ یک از ادوار گذشته روسای جمهور آمریکا این‌چنین علنی و آشکار نسبت به ما دشمنی اعلام نکرده‌اند.
تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه زاهد

تأثیر اصلاحات بر لایه‌های جامعه

بیش از 20 سال از 2 خرداد 76 می‌گذرد؛ به‌نظر می‌رسد تمام نیازها و مطالباتی که انباشتی از گفتمان‌های قانونگرایی، آزادی ‌خواهی، پشرفت و عدالت بود همچنان به‌عنوان چهار گفتمان جدی و نیاز اجتماعی در کشور مطرح است.
جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
کد خبر: ۱۰۳۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
عضو ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین خطاب به هیلی:
عضو ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن انتقاد شدید از سخنان نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر لزوم برکناری محمود عباس از پستش، خطاب به وی گفت: خفه شو!
تدبیر24»صائب عریقات در سخنانی از اظهارات اخیر «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل به شدت انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش، وی گفت: هیلی در حالی خواستار برکناری محمود عباس از ریاست تشکیلات خودگردان شده که وی به صورت دموکراتیک به این سِمت رسیده است.

عضو ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه کار هیلی به جایی کشیده شده است که از عباس به عنوان یک فرد فاقد شجاعت یاد می کند، خطاب به وی گفت: خفه شو!

گفتنی است، پیشتر محمود عباس در سخنانی از اسرائیل به عنوان یک استعمارگر یاد کرده بود که هیچ ارتباطی به یهودیان ندارد. این اظهارات با انتقاد شدید هیلی مواجه شد و در نهایت واکنش عریقات را به دنبال داشت.

برچسب ها: تدبیر24 ، خفه شو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها