نياز كشور به آرامش کیانوش راد

نياز كشور به آرامش

آرامش و انسجام در هر جامعه‌اي به متغيرهاي مختلفي بستگي دارد. مهم‌ترين مساله‌اي كه بايد به آن توجه كرد، دستيابي به مكانيزم‌هايي اجماع‌ساز براي رفع اختلافات است.
ثمره جهل صالحی امیری

ثمره جهل

مسائل اجتماعي الزاما امنيتي نيستند. حل مسائل اجتماعي در ايران نيازمند تحليل دقيق از محيط اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي است.
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
کد خبر: ۱۰۳۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره ضمن خدمت الكترونیكی ارودهای دانش‌آموزی برای تمام فرهنگیان خبر داد.
تدبیر24»عليرضا كاظمي با توجه به ضرورت برگزاري اردوهاي دانش‌آموزي اظهار کرد: مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد با هماهنگی و همکاری ادارات کل امور تربیتی و مشاوره و فرهنگی و هنري، اردوها و فضاهای پرورشی اين معاونت دوره ضمن خدمت ارودهای دانش‌آموزی را به صورت الكترونیكی و برای تمام فرهنگیان برگزار کند.
 
وي تصريح كرد: عنوان اين دوره مدیریت فعالیت‌های اردوهای دانش‌آموزی و با کد 94004120 به ميزان 32ساعت است.
 
 كاظمي درادامه افزود: اين دوره در ۳ مرحله و بر اساس سرفصل های جدیدي كه تهیه شده اجرا مي‌شود. 
 
وي تأكيد كرد: در مرحله اول تمام مدیران مدارس، معاونان آموزشی ،معاونان پرورشی، مربیان پرورشی، مشاوران مدارس و کارشناسان پرورشی استان ها و مناطق باید در این دوره شرکت کنند.
 
با توجه به اهميت اين دوره آموزشي همكاران براي گذارندن اين دوره توانمندسازي بايد اهتمام ورزيده و نمره قبولي لازم را كسب کنند. 
 
حضور همكاران به عنوان عوامل اجرايي اردواعم از ( مربي ، همراه مربي، خدمات ، سرپرست و ...) منوط به شركت فعال و كسب نمره قبولي دراين دوره مي باشد و مركز كنترل سفرهاي برون استاني ضمن ثبت اطلاعات همكاران شركت كننده، اين موضوع را رصد و پيگيري خواهد كرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها