ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۱۰۳۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
فرماندار خاش در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور استاندار انجام شد گفت: مردم خاش با مشکلات شدید بی آبی و کم آبی مواجه هستند.
تدبیر24»چاکرزهی ادامه داد: در بحث راه و بازارچه مرزی و تسریع در اجرای پروژه گازرسانی این شهرستان نیازمند نگاه ویژه دولت است.

وی بیان کرد: در بحث خشکسالی ها خسارتهای فراوانی به مردم و منطقه وارد شده که امیدواریم با تداوم رحمت های الهی از مشکلات حاشیه نشینی کاسته بشود و توسعه و آبادانی در روستاها شکل بگیرد.

فرماندار گفت: مردم منطقه شایسته بهترین خدمات هستند و از هر لحاظ شایسته تکریم می باشند لذا بر خود وظیفه می دانیم برای آنها خدمت کنیم.

چاکرزهی با برشمردن ظرفیت های مختلف شهرستان خاش در مباحث مرزی، گردشگری، کشاورزی، صنایع و معادن و نیروی انسانی کارآمد و غیره بیان کرد: مردم مرزدار و مهمان نواز و دارای ویژگی شاخص مبارزه با بیگانگان در تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی نشان داده اند که به کشور و ارزشهای اسلامی و انقلابی وفادار هستند.

فرماندار خاش با برشمردن خدمات دولت در حوزه های مختلف افزود: در مباحث آموزشی خدمات آب و برق و راه و توسعه زیرساختهای شهری و روستایی اقدامات ارزشمندی صورت گرفته که از جمله اجرای پروژه های گازرسانی، راه آهن و بالابردن شاخصهای تحصیلی و نیز استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان شروع شده و کارها و اجرای برنامه های دولت در این مباحث با قوت ادامه دارد.
برچسب ها: تدبیر24 ، مشکل شدید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها