مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم منتجب نیا

مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم

از آغاز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام و حتی قبل از آن یعنی از زمان طرح مشکلی که منجر به ایده تشکیل مجمع شد، در جریان مسائل آن بودم.
بیم و امید‌های سال ۹۸ زیباکلام

بیم و امید‌های سال ۹۸

سال 97 به هر شکلی که بود پشت سر گذاشته شد، اما از سویی به سال 98 امیدوارم و از سوی دیگر نگرانی‌هایی هم نسبت به سال جدید دارم.
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۱۰۳۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
نقشه دشمنان در جشن انقلاب نقش برآب شد؛
امروز مردم ایران باز هم به میدان آمدند تا به همه ثابت کنند در هر صورت پشت ایران، انقلاب و اسلام ایستاده‌اند؛ حتی همه کسانی که گله‌هایی داشته و دارند و خستگی و فشارهای مختلفی را تحمل کردند در این حماسه باشکوه حضور داشتند.

تدبیر24»یاسر صادقی - مردم ایران همه سختی‌ها را تحمل کردند تا ایران را آباد کنند، ایرانی که برای سر پا ماندنش از جان و مال خود در بزنگاه‌های تاریخی گذشته‌اند. اکنون که دشمنان بیش از هر زمان دیگری برای پاره پاره کردن این خاک دندان تیز کرده‌اند تنها اتحاد و همدلی می‌تواند جلوی آنها بایستد. دشمنان اما این بار برای ضربه به ایران و انقلاب دست روی زخم‌های اقتصادی مردم گذاشته‌اند. دشمنانی که به خون ملت ایران تشنه‌اند اکنون دلسوز این ملت شده‌اند. کسانی که انواع توهین‌ها و تهمت‌ها را به مردم ایران روا داشته‌اند اکنون برای مشکلات مردم ایران اشک تمساح می‌ریزند. کیست که نداند آنها درد مردم ندارند و فقط برای از بین بردن اقتدار و استقلال این مردم به میدان آمده‌اند؟ کیست که نداند این شعارها و حمایت‌های‌شان برای نفوذ و در نهایت ضربه زدن به ملت ایران است؟

مردم ایران مشکلات زیادی دارند و به تعبیر مقام معظم رهبری گله‌مندند اما آنها هیچ‌گاه خائن به کشور نبوده‌اند. آنها زمانی که احساس کنند حرکتی نه فقط سودی برای کشور ندارد بلکه ضربه‌های جبران ناپذیری به کشور و انقلاب وارد می‌کند نه فقط از آن حرکت فاصله می‌گیرند بلکه با هم برابر آن حرکت می‌ایستند.

امروز هم مردم آمدند تا اعلام کنند می‌دانند مشکلات وجود دارد و این مشکلات را با پوست و استخوان خود حس می‌کنند اما این دلیل نمی‌شود پشت کشور را خالی کنند تا گرگ‌هایی در لباس بره استقلال، آزادی و عزت آنان را به تاراج ببرند. آنها ایستاده‌اند تا مشکلات را کنار دولت کنار بزنند و کشوری آباد و آزاد و مستقل تحویل نسل‌های بعدی بدهند.

مردم ایران سرنوشت مردم عراق، سوریه، یمن و افغانستان را دیده‌اند، مردم ایران دیدند قدرت‌های خارجی و نادانان داخلی این کشورها، به اسم اصلاح و رفع مشکلات دست به کار شدند در نهایت نه فقط مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آنان رفع نشد بلکه ویرانه‌ای برای‌شان باقی ماند با میلیون‌ها زن و مرد و کودک آواره که معلوم نیست چند دهه باید تلاش کنند تا بتوانند این خسارت‌ها را جبران کنند که البته جبران این حجم از خرابی بسیار سخت و حتی شاید بعید باشد.

آری؛ مردم ایران گله‌مندند اما آمدند تا ثابت کنند در سایه اتحاد و همدلی‌شان نمی‌گذارند «ایران، ویران شود».

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها