نياز كشور به آرامش کیانوش راد

نياز كشور به آرامش

آرامش و انسجام در هر جامعه‌اي به متغيرهاي مختلفي بستگي دارد. مهم‌ترين مساله‌اي كه بايد به آن توجه كرد، دستيابي به مكانيزم‌هايي اجماع‌ساز براي رفع اختلافات است.
ثمره جهل صالحی امیری

ثمره جهل

مسائل اجتماعي الزاما امنيتي نيستند. حل مسائل اجتماعي در ايران نيازمند تحليل دقيق از محيط اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي است.
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
کد خبر: ۱۰۳۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
سرمربی اینتر از پیروزی که تیمش برابر بولونیا به دست آورد خوشحال است. او امید زیادی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد.
تدبیر24»اینتر بعد از چند هفته که نتایج ناامید کننده به دست آورد سرانجام رنگ پیروزی را دید و توانست با نتیجه‌ ۲ بر یک بولونیا را از پیش رو بردارد. طبیعی است اسپالتی که تیمش بعد از هشت هفته رنگ پیروزی را دید از نتیجه‌ به دست آمده خوشحال و راضی باشد.

سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از بازی گفت‌:  این سه امتیاز ارزشمند و شیرین بود به ویژه‌ برای هواداران که در هفته‌های اخیر بسیار اذیت شدند. با وجود این که در هشت هفته اخیر از کسب پیروزی ناتوان بودیم اما ۵۰ هزار نفر به ورزشگاه آمدند و این نشان می‌دهد که هواداران اینتر هنوز به تیم خود ایمان دارند.

او ادامه‌ داد: در نیم فصل نخست نتایج خوبی به دست آوردیم و همین باعث شد انتظارات بسیار بالا برود. من پیش از این هم گفتم که هدف نخست ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است و برای رسیدن به چنین هدفی نهایت تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. بازی سختی برابر بولونیا داشتیم اما خوشبختانه سه امتیاز را کسب کردیم.

اسپالتی در پایان سخنان خود گفت‌: کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار سخت است و اگر می‌خواهیم به چنین هدفی برسیم باید در دیدارهای بعدی خود با تمرکز و کیفیت بالاتری بازی کنیم. امروز بسیار خوبی بودیم. هم تمرکز لازم را داشتیم و هم تلاش زیادی از خود نشان دادیم.

اینتر با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با توجه به شکست لاتزیو برابر ناپولی در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

برچسب ها: تدبیر24 ، انتظارات
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها