طرح امريكا براي احياي برجام كوروش احمدي

طرح امريكا براي احياي برجام

در جريان سفر رافائل گروسي، مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به تهران، راه‌حل خلاقانه‌اي كه انتظار مي‌رفت، به دست آمد و اكنون يك فرصت سه ماهه براي تلاش در جهت بهره بردن از پنجره‌اي كه به نظر مي‌رسد در حال گشوده شدن است، حاصل شده است.
بودجه‌اي كه به سود شهر نيست محمدجواد حق‌شناس

بودجه‌اي كه به سود شهر نيست

لايحه بودجه شهرداري تهران امسال در شرايطي به شورا ارايه شده كه بحران همه‌گيري كرونا از يكسو و تلاش پيوسته مجموعه مديريت شهري در جهت كاهش وابستگي شهرداري به منابع درآمدي ناپايدار از سوي ديگر، مديريت شهر را در شديدترين فشار بودجه‌اي ممكن قرار داده است.
جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 26
کد خبر: ۱۰۳۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
رییس مرکز فوریت‌های پزشکی شوش گفت: بر اثر سانحه تصادف در شوش 2 نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند.
تدبیر24»علی مقدمیان جباری گفت: ساعت حوالی ۱۲ و ۴ دقیقه بعدازظهر براثر واژگونی موتورسیکلت در مسیر جاده چعب یک کیلومتری شهر شوش یک نفر مرد کشته و یک نفر زخمی شد.

وی افزود: در پی این سانحه از ۲ سرنشین موتورسیکلت جوان ۲۶ ساله کشته شده و دیگری جوانی حدود ۱۸ ساله از ناحیه لگن مصدوم شد.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی شوش با اشاره به حضور سریع نیروهای اورژانس در صحنه تصادف عنوان کرد: جوان ۲۶ ساله پس از انتقال به بیمارستان نظام مافی شوش براثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

وی از وقوع سانحه‌ای دیگر در شهر شوش خبر داد و گفت: سانحه مشابه دیگری در بلوار جمهوری شوش براثر برخورد موتورسیکلت و جدول بلوار رخ داد.

جباری بیان کرد: در پی این سانحه یک جوان ۲۵ ساله در دم جان باخت، جوان مذکور توسط مردم حاضر در صحنه تصادف به بیمارستان منتقل‌شده بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها