پروژه‌هاي ضد روحاني ناصری

پروژه‌هاي ضد روحاني

يك جريان سياسي خاص با توجه به شرايط فعلي كشور، راهبرد جديدي را براي جلوگيري از اتمام دوره رياست‌جمهوري حسن روحاني طراحي كرده است.
نقش ورزش در جامعه واعظ آشتیانی

نقش ورزش در جامعه

امروزه ورزش در دنيا تبديل به ابزار مهمي شده و كشورهايي كه تعريف جامعي از آن دارند استفاده‌هاي فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي از آن مي‌برند.
سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
کد خبر: ۱۰۳۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی دارو در محدوده نواب، گفت: در بازرسی از وسایل این متهم، ۳۹ هزار و ۹۸۰ قرص غیرمجاز و قاچاق کشف شد.
تدبیر24»سرهنگ مسلم قاسم آبادی رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب اظهار کرد: غروب روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در محدوده بزرگراه نواب در حال گشتزنی بودند که به یک موتورسوار که بسته‌ای را حمل می‌کرد، مشکوک شده و برای بررسی به وی دستور توقف دادند.

وی افزود: این موتورسوار به جای تمکین به دستور پلیس بر سرعت خود افزود و سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک از محل دور شود که این اقدام به تعقیب وی منجر شده و در نهایت پس از طی مسافت ۳۰۰ متری، از سوی ماموران متوقف و دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، اظهار داشت: متهم به همراه جعبه مذکور و موتورسیکلتش به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن اعلام داشت که پیک موتوری است و این جعبه را از فردی که نمی‌شناسد دریافت کرده و قرار است در خیابان قزوین به فردی دیگر بدهد.

سرهنگ قاسم آبادی، تصریح کرد: اظهارات بی اساس و ضد و نقیض مظنون، شک پلیس را بیشتر کرد و با انجام بازجویی‌های فنی و تخصصی در نهایت مشخص شد که وی قاچاقچی است و جعبه مذکور حاوی ۳۹ هزار و ۹۸۰ عدد قرص غیرمجاز بدنسازی است.

به این ترتیب، با اعتراف متهم پرونده تکمیل و برای تحقیقات به اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها