کد خبر: ۱۰۳۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی دارو در محدوده نواب، گفت: در بازرسی از وسایل این متهم، ۳۹ هزار و ۹۸۰ قرص غیرمجاز و قاچاق کشف شد.
تدبیر24»سرهنگ مسلم قاسم آبادی رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب اظهار کرد: غروب روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در محدوده بزرگراه نواب در حال گشتزنی بودند که به یک موتورسوار که بسته‌ای را حمل می‌کرد، مشکوک شده و برای بررسی به وی دستور توقف دادند.

وی افزود: این موتورسوار به جای تمکین به دستور پلیس بر سرعت خود افزود و سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک از محل دور شود که این اقدام به تعقیب وی منجر شده و در نهایت پس از طی مسافت ۳۰۰ متری، از سوی ماموران متوقف و دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، اظهار داشت: متهم به همراه جعبه مذکور و موتورسیکلتش به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن اعلام داشت که پیک موتوری است و این جعبه را از فردی که نمی‌شناسد دریافت کرده و قرار است در خیابان قزوین به فردی دیگر بدهد.

سرهنگ قاسم آبادی، تصریح کرد: اظهارات بی اساس و ضد و نقیض مظنون، شک پلیس را بیشتر کرد و با انجام بازجویی‌های فنی و تخصصی در نهایت مشخص شد که وی قاچاقچی است و جعبه مذکور حاوی ۳۹ هزار و ۹۸۰ عدد قرص غیرمجاز بدنسازی است.

به این ترتیب، با اعتراف متهم پرونده تکمیل و برای تحقیقات به اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها