بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی منتظرالقائم

بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی

چهارشنبه گذشته به ناگاه خبر‌هایی از احساس بوی نامطبوع در بخش‌های مرکزی شهر تهران دست به دست شد.
ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد انبارلویی

ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد

کسی در این واقعیت تردید ندارد که تحریم‌های ظالمانه امریکا ملت ایران را هدف قرار داده است.
يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۱۰۳۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
سرکلانتر ششم پلیس پایتخت از دستگیری 3 عضو یک باند سرقت در محدوده جنوب تهران خبر داد.
تدبیر24»سرهنگ سیروس کتابعلی سرکلانتر ششم پلیس پایتخت اظهار کرد: با شکایت‌های ارائه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده‌های جنوبی تهران در خصوص سرقت‌های متعدد از لوازم داخلی خودروهایشان، پرونده‌ای در این خصوص در کلانتری‌های تابعه تشکیل و تیم‌های عملیاتی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: طی بررسی‌های انجام شده مشخص شد که ۳ سارق حرفه‌ای در محدوده‌های نبرد، کیانشهر و مشیریه، ضمن تشکیل یک باند، اقدام به سرقت لوازم خودروی شهروندان می‌کنند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که طی آن دستور شناسایی، دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان صادر شد و متعاقبا تیم‌های عملیاتی اقدامات خود را آغاز کردند.

سرکلانتر ششم پلیس پایتخت، بیان داشت: در تحقیقات تکمیلی و تخصصی پس از تعقیب و مراقبت‌های مکرر و شبانه روزی، مخفیگاه این ۳ متهم شناسایی شده و با هماهنگی‌های انجام شده از سوی ماموران کلانتری‌های ۱۲۳ نبرد، ۱۵۸ کیانشهر و ۱۶۹ مشیریه، عملیات دستگیری متمهان آغاز شد.

سرهنگ کتابعلی، تصریح کرد: طی ۳ عملیات همزمان و هماهنگ، متهمان این پرونده یکی در مخفیگاه و ۲ تن به هنگام سرقت بازداشت شده و برای تحقیقات به کلانتری‌های محل منتقل شدند.

وی اظهار داشت: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به جرایم خود مبنی بر ۲۱ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده‌های جنوب و جنوب شرقی تهران اعتراف و همچنین اعلام داشتند که پس از سرقت خودرو، آن را به محلی در شرق تهران منتقل کرده و پس از اوراق کردن قطعات آن‌های را به مالخران اموال مسروقه می‌فروشند.

به این ترتیب، پرونده این متهمان برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها نیز تعداد زیادی اموال مسروقه از جمله کارت عابر بانک، شناسنامه، کارت ملی، باطری خودرو، ضبط و باند، کشف شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها