بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی منتظرالقائم

بوی نامطبوع تهران آزمونی برای کارایی

چهارشنبه گذشته به ناگاه خبر‌هایی از احساس بوی نامطبوع در بخش‌های مرکزی شهر تهران دست به دست شد.
ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد انبارلویی

ایران ادعای خیرخواهانه آمریکا را نمی‌پذیرد

کسی در این واقعیت تردید ندارد که تحریم‌های ظالمانه امریکا ملت ایران را هدف قرار داده است.
يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 20
کد خبر: ۱۰۳۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین، ضمن اعلام خبر دستگیری یک سارق جیب بر در محدوده سه راه طالقانی، گفت: این متهم در اتوبوس‌های شهری حضور یافته و از شهروندان جیب بری می‌کرد.
تدبیر24»سرهنگ غلامرضا یوسفوند رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین اظهار کرد: با ارجاع چندین فقره شکایت از سوی شهروندان و مسافران اتوبوس‌های شهری در خصوص جیب بری‌های متعدد، پرونده‌ای در کلانتری تشکیل و اقدامات برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور نامحسوس و گشتزنی‌های تخصصی در محدوده ایستگاه‌های اتوبوس شهری در محدوده خیابان طالقانی، در نهایت مشخصات ظاهری این سارق به دست آمد و در میان ماموران توزیع شد تا در صورت مشاهده وی را دستگیر کنند.

وی افزود: این اقدامات ادامه داشت تا این که ظهر روز گذشته در یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در محدوده سه راه طالقانی، درگیری میان دو مرد توجه ماموران جلب کرده و برای بررسی موضوع وارد ماجرا شدند.

رئیس کلانتری ۱۰۷ اظهار داشت: در بررسی این درگیری مشخص شد که یکی از طرفین نزاع با اتهام وارد کردن به مرد دیگر، اصرار دارد که وی جیبش را زده است که این امر ظن ماموران را برانگیخت و از هر دو بازجویی در محل انجام دادند.

سرهنگ یوسفوند، تصریح کرد: با توجه به اظهارات هر دو طرف درگیری ماموران مجبور شدند هر دو را برای روشن شدن موضوع به کلانتری منتقل کنند و در نهایت طی بازجویی‌های انجام شده مشخص شد که یکی از این دو مرد سارق و دیگری شاکی است.

وی بیان داشت: به این ترتیب مرد سارق تحت بازجویی قرار گرفت که در نتیجه به جرم خود اعتراف و همچنین به ۳ فقره سرقت و جیب بریدیگر در همان روز نیز اقرار کرد و در بازرسی بدنی از وی یک دستگاه گوشی تلفن همراه و دو کیف پول مسروقه کشف شد.

بر این اساس، متهم به همراه پرونده تکمیل شده به دادسرا منتقل شد تا در این خصوص تصمیمات قضایی اتخاذ شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها