کد خبر: ۱۰۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۱
مدیرمسئول / محمدمهدی محمدی
سالهای سال است که مسئولین در این روز ساعت ها به سخنرانی و اشغال انواع تریبون های رسانه ای در وصف مقام دانشجو و توجه به این قشر زمان می گذرانند

تدبیر24 : در جریان انقلاب و جنگ تحمیلی بود که نخبگان جامعه به دلیل مدل تفکری غنی خود در راستای دستیابی به آرمان های والای خود راه مبارزه با استکبار را در پیش گرفتند و در این راه به درجه رفیع شهادت رسیدند. در این برهه تاریخی بود که فقدان نیروهای ارزشی درکشور محسوس شد. مدل انسان سازی انقلاب اسلامی در جهت تولید و انتشار علوم رفتاری عالی در دستور کار مسئولان نظام قرار گرفت تا که شاید جای خالی عزیزان از دست رفته بتوان جوانانی هوشمند تر و مستعد تر و با توان فکری، علمی و عملی بالاتری را برای حفظ آرمان های انقلاب تربیت کرد.

اکنون سالهاست که از واقعه 16 آذر می گذرد و به نام روز دانشجو، مقام این قشر فرهیخته، ثمره سالها تلاش و تحصیل علم، امید روزهای طلایی ایران ارج نهاده می شود. سالهای سال است که مسئولین در این روز ساعت ها به سخنرانی و اشغال انواع تریبون های رسانه ای در وصف مقام دانشجو و توجه به این قشر زمان می گذارند. سالهای سال است که وعده های نزدیک شدن دانشگاه و صنعت را از مسئولین می شنویم. سالهای سال است که همچنان نا امید از حضور پررنگ دانشجویان در صنعت کشور و رده های تصمیم سازی در بدنه دولت برای خلق ایده های نو سال را به پایان می رسانیم. سالهای سال است که آمار تحصیلکرده های بیکار توجه ما را به خود جلب می کند. اما زمان آن فرارسیده تا در جامعه ای که نگرش و امید به تغییر بسمت بهبود به دلیل وجود نظام مردمسالاری دینی و تلاش مسئولان و سیاستگذاران کشور درجهت استمرار این مسیر ایجاد شده است، مطالبه ای گسترده از آحاد ملت بر انگیخته شود. توجه و همراهی این مهم توسط مسئولان زیربط و نزدیکتر شدن به مطالبات عمومی مردم از وظایف اساسی تصمیم گیران نظام است. لذا از این جهت است که برای دسترسی به ابعاد مختلف پیشرفت و همسو شدن با مطالبات عمومی جهت تسوبه مطالبات و افزایش میزان رضایتمندی ملت، تلاش ها و زحمات شبانه روزی مسئولان ذیربط زیر ذره بین قرار می گیرد.

از اینرو انتظار می رود که بر خلاف سنوات گذشته، درخواست های مقبول و مشروع به وقوع نپیوسته دانشجویان در عرصه های مختلف یک جامعه متعالی در دستور کار ارکان تصمیم گیری دولت یازدهم قرار گیرد تا تعبیر تغییر و پیشرفت، در سطوح مختلف جامعه بطور کامل درک شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها