سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۳۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
مهدی محمدی ورزشکار دوچرخه سوار معلول کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا که درمالزی در حال برگزاری است، در ماده تعقیبی انفرادی به مدال طلا دست یافت.
تدبیر24»مهدی محمدی، عضو تیم ملی پاراسایکلینگ در نخستین روز از رقابت‌های دوچرخه‌سواری معلولان قهرمانی آسیا که در مالزی در حال برگزاری است در رشته تعقیبی انفرادی کلاس C۴ و C۵ به مدال طلا دست یافت.

تیم ایران با سه نماینده خود در رقابت‌های تعقیبی انفرادی کلاس C۴ وC۵ در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده بود که تنها مهدی محمدی به مدال طلای این ماده دست یافت و بهرام سلیمانی و علیرضا قاسمی از از راه‌یابی به جمع چهار نفر نهایی بازماندند و به ترتیب ششم و هفتم شدند.

در ادامه‌ی رقابت‌های قهرمانی آسیا در مالزی، نمایندگان ایران روز دوشنبه ۳۰ بهمن در مسابقات تیم اسپرینت و یک کیلومتر به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی دوچرخه‌سواری معلولان با ۳ ورزشکار در رقابت‌های قهرمانی آسیا مالزی شرکت کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها