پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۱۰۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: خبرنگاران رسانه‌های خارجی از هفت کشور دنیا در سفری دو روزه به استان کرمان از آثار تاریخی و گردشگری و بخشی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان کرمان بازدید کردند.
تدبیر24»محمود وفایی افزود: خبرنگاران رسانه‌های کشورهای آذربایجان، ترکیه، فلسطین، لبنان، انگلیس، روسیه، آمریکا و آلمان و تعدادی از خبرگزاری‌های داخلی در سفر به مناطق شهداد و ماهان از ظرفیت‌های گردشگری استان کرمان بازدید کردند.
وی اظهار کرد: در این بازدیدها خبرنگاران از کلوت‌ها، روستاهای مقصد گردشگری ده‌سیف، شفیع آباد و ملک آباد، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و پروژهای اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی اقتصادی مردم منطقه شهداد و همچنین باغ فتح آباد کرمان و باغ شاهزاده ماهان دیدن کردند.
وفایی با بیان اینکه کویر لوت واقع در منطقه شهداد ناشناخته‌های زیادی دارد، اظهار کرد: بیابان لوت ۱۷۵ هزار کیلومتر وسعت دارد که حدود ۸۰ درصد آن در استان کرمان واقع شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه بیابان لوت نخستین اثر طبیعی ثبت جهانی ایران در یونسکو است، گفت: منطقه گندم‌بریان و رودشور نیز در این بیابان و در استان کرمان واقع شده است.
وی با بیان اینکه سالانه حدود ۹۰ تا ۱۰۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی از کلوت‌های شهداد در استان کرمان بازدید می‌کنند، افزود: از حدود سه سال گذشته بحث استفاده از گردشگران در اقتصاد مردم منطقه جدی گرفته شده و واحدهای بوم‌گردی در این راستا راه‌اندازی شده است.
وفایی با اشاره به اینکه پروژه اکوکمپ بین‌المللی در شهداد شامل ۹.۵ هکتار نخلستان است، افزود: در این پروژه مجموعه ورزش‌های هوایی، کویرنوردی، اقامت گردشگران داخلی و خارجی و همچنین توانمندسازی اقتصادی مردم منطقه دیده شده است.
وی با بیان اینکه کویر لوت ظرفیت بسیار بالقوه‌ای است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان معین اقتصادی بخش تعیین شده است.
برچسب ها: تدبیر24 ، خبرنگاران
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها