ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 03
کد خبر: ۱۰۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (اول اسفند ماه) با عبور سامانه بارشی به سمت شرق در شمال شرق کشور و به‌طور پراکنده در شمال خراسان جنوبی بارش برف و باران، وزش باد و کاهش دما پیش بینی می‌شود. انتظار می‌رود به‌تدریج از اواخر وقت این روز سامانه بارشی از کشور خارج شود همچنین در جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

تدبیر24»احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز(۳۰ بهمن ماه) همچنان در نیمه غربی کشور سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و به‌تدریج در بخش‌هایی از مرکز، شرق و شمال شرق ابرناکی، بارش برف و باران، وزش باد، در برخی مناطق رعد و برق و در مناطق و جاده‌های کوهستانی مه‌آلود پیش بینی می‌شود. انتظار می‌رود از بعد از ظهر امروز به تدریج از میزان ناپایداری در نیمه غربی کشور کاسته شود. امروز در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید و در برخی مناطق وقوع پدیده گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود همچنین در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب پدیده گرد و خاک قابل مشاهده است که به تدریج از شدت این پدیده کاسته می‌شود.

وی افزود: روز چهارشنبه (۲ اسفند ماه) با ورود سامانه بارشی جدید در غرب بخش‌هایی از شمال غرب، جنوب غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، افزایش ابر، بارش برف و باران و وزش باد قابل پیش بینی است. امروز و فردا (۳۰ بهمن و اول اسفند) مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز به علت وزش باد شدید مواج و متلاطم خواهد بود.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۴ و ۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان تهران چهارشنبه (۲ اسفندماه) نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و در اواخر وقت افزایش ابر قابل پیش‌بینی است و بیشترین و کمترین دما در این روز به ۱۴ و ۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها