پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۱۰۴۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
دولت مونته‌نگرو امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، یک مهاجم نارنجکی را به داخل سفارت آمریکا در پایتخت این کشور حوزه بالکان پرتاب و سپس خود را منفجر کرد.
تدبیر24»منطقه اطراف سفارت آمریکا توسط پلیس محاصره شده و این سفارتخانه به شهروندان آمریکایی هشدار داده تا به خاطر وضعیت امنیتی کنونی از ورود به این منطقه اجتناب کنند.

دولت مونته‌نگرو گفت: یک مهاجم ناشناس حدود ساعت ۲۳ روز چهارشنبه به وقت گرینویچ نارنجکی را به داخل محوطه سفارت آمریکا پرتاب کرده و سپس خود را با یک بمب دیگر منفجر کرد.

براساس گزارش‌ها در جریان این رویداد هیچ‌کس دیگری زخمی نشده و خسارت بزرگ و مهمی به وجود نیامده است.

وزارت خارجه آمریکا در واشنگتن گفت: سفارت آمریکا در مونته‌نگرو در حال حاضر مشغول انجام یک بررسی داخلی است تا از امنیت تمامی کارمندان مطمئن شود.

هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای در توئیتر خود گفت: در حال حاضر مقامات سفارت آمریکا در مونته‌نگرو برای شناسایی این مهاجم و یا مهاجمان با پلیس همکاری می‌کنند. همچنین شایان ذکر است که از کارکنان این سفارت خواسته شده تا به دلایل امنیتی امروز سر کار حاضر نشوند و خدمات ویزا نیز امروز ارائه نخواهد شد.

مونته‌نگرو حدود ۶۳۰ هزار شهروند دارد و پس از برگزاری رفراندوم استقلال در سال ۲۰۰۶ میلادی به عنوان یک کشور مستقل مطرح شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها