سال مردم

سال مردم

سالی که گذشت را حقیقتا باید سال مردم نامید. مردمی که همواره در بزنگاه‌های حساس، متحد با یکدیگر عمل کرده و کشور را از گردنه‌های سخت عبور دادند. در اردیبهشت ماه سال 96 همین مردم بودند که در مواجهه با بمباران تخریب‌ها علیه جریان اصلاحات و اعتدال بازهم به میانه‌روی آری گفتند. این مردم بودند که هنگام حمله تروریست‌ها به خانه ملت، انسجامی مثال‌زدنی از خود به نمایش گذاشتند. این مردم بودند که به شیوه‌های مسالمت‌آمیز درخواست‌های خود از مسئولان را مطالبه کردند و بازهم این مردم بودند که به‌رغم تمام مشکلات و شرایط سخت اقتصادی در کشور، پای ایران خود ایستادند.
فرصت اعتراضات براي کارآمدي کولایی

فرصت اعتراضات براي کارآمدي

سال ١٣٩٦ را ايرانيان با شورونشاط ناشي از تلاش اصلاح‌طلبان در سال‌های ٩٤ و ٩٥ براي به‌دست‌آوردن اکثريت در مجلس شوراي اسلامي آغاز کردند.
يکشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 25
کد خبر: ۱۰۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
«نکشتت، قوی‌ترت میکنه. آنها به اندازه‌ سنسورهای محافظتی موزه‌ لوور فرانسه حساس هستند. کوچک‌ترین اشتباه برای‌شان حکمش مرگ است. اگر بدانند روزی شما فقط خواب آنها را ندیده‌اید و خواب یکی دیگه را دیده‌اید، سریعا فکر یک چاره می‌کنند. معمولا چاره‌ فکرشان به پاره کردن عکس‌ها و نامه‌ها ختم می‌شود. به یاد داشته باشید اگر از شما پرسیدند «شیشه‌ دلم چی میشه» آخرین فرصتی است که به شما داده شده. دفعه‌ بعد شما تنها سه گزینه برای انتخاب دارید: اتاق گاز، خود گاز، گیوتین.»
تدبیر24»روزنامه قانون نوشت: «مهم‌ترین قدم برای یک ازدواج موفق، شناخت انواع مختلف همسر است. شما باید ابتدا با این گروه‌ها آشنا شوید تا با هوشیاری کامل ازدواج کنید. یادتان باشد همسر خوب و بد وجود ندارد. شما فقط باید بدانید که با همسر خود چگونه برخورد کنید. امروز به بررسی گروه‌های مختلف می‌پردازیم:

۱) هرجا سخن از حمایته، نام اون‌ها میدرخشه. این افراد همیشه مثل کوه پشت‌تان هستند و همیشه شما را پشتیبانی می‌کنند. به عبارتی دشمن اگه هزار هزار با فشنگ‌های قطار قطار حلقه به دورتان بزنند، می‌آیند و شما را می‌برند. اما این روحیه‌ خشن را همه جا حفظ می‌کنند. غالبا آنها را با یک مَن عسل هم نمی‌شود خورد. به همین دلیل مراقب رفتار خود باشید.

۲) خاک بر سرِ همسر. وقتی با این افراد ازدواج کنید، هر کاری خواستید بکنید. آنها به هیچ وجه موقعیت‌شان را ترک نمی‌کنند. شما بدترین بلاها را هم سرشان در بیاورید، باز هم چیزی به شما نمی‌گویند. تنها کاری که می‌کنند این است که هر روز خودشان را متقاعد می‌کنند که زندگی با شما بی‌فایده است. به خودشان با عصبانیت غر می‌زنند: «هم نامهربونه، هم آفت جونه، هم با دیگرونه، هم قدرم ندونه». اما در آخر شانه‌های‌شان را بالا می‌اندازند و می‌گویند: «اما چه کنم دوسش دارم» و سر کار خود برمی‌گردند.

۳) نکشتت، قوی‌ترت میکنه. آنها به اندازه‌ سنسورهای محافظتی موزه‌ لوور فرانسه حساس هستند. کوچک‌ترین اشتباه برای‌شان حکمش مرگ است. اگر بدانند روزی شما فقط خواب آنها را ندیده‌اید و خواب یکی دیگه را دیده‌اید، سریعا فکر یک چاره می‌کنند. معمولا چاره‌ فکرشان به پاره کردن عکس‌ها و نامه‌ها ختم می‌شود. به یاد داشته باشید اگر از شما پرسیدند «شیشه‌ دلم چی میشه» آخرین فرصتی است که به شما داده شده. دفعه‌ بعد شما تنها سه گزینه برای انتخاب دارید: اتاق گاز، خود گاز، گیوتین.»

برچسب ها: تدبیر24 ، دم بخت‌ها
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها