كتابت قرآن، ميراث جاودان بروجردی

كتابت قرآن، ميراث جاودان

ماه نزول پر بركت قرآن و كلام جاودانه خداوند براي بشريت را پشت سر گذاشتيم. بيش از ١٤ قرن است كه اين كلام الهي با بشر از راه رستگاري و نجات سخن مي‌گويد و پس از گذشت ساليان بي‌هيچ تغييري به ما رسيده است و جان‌هاي شيفتگان و تشنگان حقيقت را زنده مي‌كند.
در باب مظلوميت ايران خرم

در باب مظلوميت ايران

نامه آقاي دكتر ظريف به دولتمردان امريكا بيان حالت مظلومانه ايران و مردم شريفش است كه قطعا اقدامي خوب و مناسب است.
شنبه ۰۲ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 23
کد خبر: ۱۰۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
وزارت دفاع آمریکا از تایید برنامه‌ها برای توقف و تجسس کشتی‌ها در شرق آسیا که به نظر برای نقض تحریم‌های کره شمالی است، امتناع کرد.
تدبیر24»رسانه‌های آمریکایی از قول منابعی که خواستند نامشان فاش نشود، اخیرا گزارش داده بودند که آمریکا با متحدانش در منطقه درباره اعزام گارد ساحلی به منظور توقف قاچاق سوخت به کره شمالی گفت‌وگو کرده است؛ اقدامی که برای دست کشیدن کره شمالی از جاه طلبی‌های اتمی‌اش در نظر گرفته شده است.

یکی از سخنگوهای وزارت دفاع آمریکا موسوم به پنتاگون گفت: وزارت دفاع همچنان به تعهداتش در حمایت از کمپین فشار حداکثری علیه کره شمالی پایبند است. اما در حال حاضر درباره تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و اقدامات بعدی صحبتی نکرده‌ایم.

دولت واشنگتن تحریم‌های بسیار شدیدتری را علیه کره شمالی وضع می کند که صنعت زغال سنگ آن را هدف قرار خواهد داد.

دفتر نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل نیز گفته است که دولت واشنگتن پیشنهادهایش را به کمیته تحریم‌های سازمان ملل برای توقف فعالیت‌های غیرقانونی دریایی کره شمالی ارائه کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها