سال مردم

سال مردم

سالی که گذشت را حقیقتا باید سال مردم نامید. مردمی که همواره در بزنگاه‌های حساس، متحد با یکدیگر عمل کرده و کشور را از گردنه‌های سخت عبور دادند. در اردیبهشت ماه سال 96 همین مردم بودند که در مواجهه با بمباران تخریب‌ها علیه جریان اصلاحات و اعتدال بازهم به میانه‌روی آری گفتند. این مردم بودند که هنگام حمله تروریست‌ها به خانه ملت، انسجامی مثال‌زدنی از خود به نمایش گذاشتند. این مردم بودند که به شیوه‌های مسالمت‌آمیز درخواست‌های خود از مسئولان را مطالبه کردند و بازهم این مردم بودند که به‌رغم تمام مشکلات و شرایط سخت اقتصادی در کشور، پای ایران خود ایستادند.
فرصت اعتراضات براي کارآمدي کولایی

فرصت اعتراضات براي کارآمدي

سال ١٣٩٦ را ايرانيان با شورونشاط ناشي از تلاش اصلاح‌طلبان در سال‌های ٩٤ و ٩٥ براي به‌دست‌آوردن اکثريت در مجلس شوراي اسلامي آغاز کردند.
يکشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 25
کد خبر: ۱۰۴۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
روز شمار هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر برای روزهای ۱۲ تا ۱۸ اسفندماه اعلام شد.
تدبیر24»عناوین هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر  سال ۱۳۹۶ که از تاریخ ۱۲ اسفند تا ۱۸اسفند ماه خواهد بود به شرح زیر اعلام می شود:١٢ اسفند ماه به عنوان روز زن، خودباوری، مهارت آموزی، تولید و اشتغال، ۱۳ اسفند ماه به عنوان روز زن، توانمندی، ایفای نقش‌های چندگانه، مسئولیت اجتماعی، تاب آوری، ۱۴ اسفندماه به عنوان روز زن، اقتصاد مقاومتی، مشارکت سیاسی، سرمایه اجتماعی ، ۱۵ اسفندماه به عنوان روز زن، گفتگوی بین نسلی، امنیت اجتماعی، تعادل کار و خانواده، ۱۶ اسفندماه به عنوان روز زن، نشاط، معنویت، تعالی خانواده و جامعه، ۱۷ اسفندماه به عنوان روز زن، مشارکت اجتماعی، امید و شکوفایی، شهروند جهانی و ۱۸ اسفندماه به عنوان روز زن، سیره فاطمی، تحکیم بنیان خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی نامگذاری شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها