سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
کد خبر: ۱۰۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
قائم‌مقام وزیر نیرو از تشکیل کارگروه سازگاری با کم‌آبی خبر داد و گفت: هدف از ایجاد این کارگروه حل مشکلات آبی در کشور است که امیدواریم به زودی ساماندهی شود.
تدبیر24»ستار محمودی گفت: مصوبه تشکیل کارگروه سازگاری با کم‌آبی در دولت هنوز ابلاغ نشده، اما قطعا با تشکیل این کارگروه و تشکیل جلسات با وزرای ذیربط با مسئله آب نظارت و مدیریت بهتر و دقیق‌تری در حوزه منابع آبی صورت خواهد گرفت.

وی امروز در حاشیه سمینار تخصصی بررسی چالش‌های حقوقی و قضایی، پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی با بیان اینکه طبق بررسی‌های صورت گرفته قرار شده تا این کارگروه با مجموعه وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و وزیر کشور همچنین رئیس سازمان محیط زیست تشکیل شود، اظهار کرد: قطعا در این کارگروه افرادی که حضور دارند، ذینفعان منابع آبی به حساب می‌آیند.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه سازمان‌های گفته شده متقاضی آب هستند، تاکید کرد: هدف کمیته این است که جلسات مستمر و مناسبی برای مدیریت آب انجام شود.

به گفته محمودی، قرار شده که اعضای کارگروه با همفکری خود در ابتدا تلاش کنند تمام اولویت‌های خود را در پروژه‌ها تامین آب شرب در نظر بگیرند. همچنین با پشتیبانی‌هایی که از این کارگروه صورت خواهد گرفت، مدیریت بهتری در تمام جنبه‌های بخش آب عملیاتی شود.

به گزارش ایسنا، در آخرین جلسه هیات وزیران مصوب شد تا کارگروه سازگاری با کم‌آبی با حضور وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، کشور، صنعت و معدن، همچنین رئیس سازمان محیط زیست تشکیل شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، ایده دولت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها