ظریف را قربانی نکنید غلامرضا کریمی

ظریف را قربانی نکنید

صرف‌نظر از اینکه فایل مصاحبه محرمانه دکتر ظریف چگونه لو رفت و چه کسانی در داخل و خارج از این موضوع سود برده و خواهند برد، از یک دیپلمات حرفه‌ای در این سطح بسیار بعید بود.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
از دیپلماسی تا میدان ناصر ذاکری

از دیپلماسی تا میدان

انتشار نوار مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان دو اصطلاح «دیپلماسی» و «میدان» و تقابل این دو را در سطح جامعه مطرح کرد و واکنش‌های بسیار متفاوتی را بین جریان‌های مختلف سیاسی به‌ دنبال داشت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 14
کد خبر: ۱۰۴۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
قائم‌مقام وزیر نیرو از تشکیل کارگروه سازگاری با کم‌آبی خبر داد و گفت: هدف از ایجاد این کارگروه حل مشکلات آبی در کشور است که امیدواریم به زودی ساماندهی شود.
تدبیر24»ستار محمودی گفت: مصوبه تشکیل کارگروه سازگاری با کم‌آبی در دولت هنوز ابلاغ نشده، اما قطعا با تشکیل این کارگروه و تشکیل جلسات با وزرای ذیربط با مسئله آب نظارت و مدیریت بهتر و دقیق‌تری در حوزه منابع آبی صورت خواهد گرفت.

وی امروز در حاشیه سمینار تخصصی بررسی چالش‌های حقوقی و قضایی، پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی با بیان اینکه طبق بررسی‌های صورت گرفته قرار شده تا این کارگروه با مجموعه وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و وزیر کشور همچنین رئیس سازمان محیط زیست تشکیل شود، اظهار کرد: قطعا در این کارگروه افرادی که حضور دارند، ذینفعان منابع آبی به حساب می‌آیند.

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه سازمان‌های گفته شده متقاضی آب هستند، تاکید کرد: هدف کمیته این است که جلسات مستمر و مناسبی برای مدیریت آب انجام شود.

به گفته محمودی، قرار شده که اعضای کارگروه با همفکری خود در ابتدا تلاش کنند تمام اولویت‌های خود را در پروژه‌ها تامین آب شرب در نظر بگیرند. همچنین با پشتیبانی‌هایی که از این کارگروه صورت خواهد گرفت، مدیریت بهتری در تمام جنبه‌های بخش آب عملیاتی شود.

به گزارش ایسنا، در آخرین جلسه هیات وزیران مصوب شد تا کارگروه سازگاری با کم‌آبی با حضور وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، کشور، صنعت و معدن، همچنین رئیس سازمان محیط زیست تشکیل شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، ایده دولت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها