سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۵۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از افزایش دمای هوا در برخی مناطق خبر داد.
تدبیر24»احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌بینی و داده‌های هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده برای استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و زاگرس و برخی از استان‌های واقع در مرکز به‌تدریج شمال شرق و شرق بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: تا ظهر فردا ( ۱۷ اسفند) بارش پراکنده برای سواحل دریای خزر، تهران و سمنان ادامه دارد ولی برای استان‌های واقع در شمال‌ شرق، شرق و جنوب شرق رگبار و رعد برق پراکنده و گاهی وزش باد و برخی نقاط خیزش گرد و خاک تا اواخر وقت فردا پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی دیگر از سمت شمال غرب کشور طی فردا (۱۷ اسفندماه) تصریح کرد: این سامانه بارشی مجددا در روز جمعه‌ ( ۱۸ اسفند) برای استان‌های شمال غرب و غرب باعث بارش باران، گاهی وزش باد و در ارتفاعات سبب بارش برف می‌شود.

به گفته وظیفه افزایش دما طی روزهای پنجشنبه و جمعه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.

وی در ادامه گفت:‌روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ اسفند) برای استان‌های آذربایجان غربی،‌ اردبیل، تهران، قم، مرکزی، اصفهان، کرمانشاه، و خراسان رضوی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و برای برخی مناطق خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان  درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد:‌ آسمان تهران فردا (۱۷ اسفند) کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و روز جمعه (۱۸ اسفند) صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۲ سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها