سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۵۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
طی سال گذشته ثروت دونالد ترامپ بیش از 400 میلیون دلار کاهش یافته و به 3.1 میلیارد دلار رسیده است. این امر سقوط بیش از 200 پله‌ای او را در فهرست میلیاردرهای جهان در پی داشته است.
تدبیر24»بر اساس رتبه‌بندی سالانه مجله فوربز در خصوص ثروتمندترین افراد جهان، جایگاه دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا امسال از پله 544 به جایگاه 766 سقوط کرده است. این دومین سال پیاپی است که ثروت دونالد ترامپ کاهش می‌یابد.

کاهش یک میلیاردی ثروت ترامپ در صدر کاهش‌های یاد شده در مجله فوربز است. این مجله کاهش ثروت ترامپ را به "وضعیت دشوار بازار معاملات ملکی نیویورک، به ویژه در بخش خرده فروشی، طرح دعاوی هزینه‌بر در دادگاه و کمپین انتخاباتی گران قیمت" ترامپ نسبت می‌دهد. ترامپ در نزاع قانونی بر سر ادعای فریب دانشجویان در دوره‌های آموزشی معاملات ملکی در دانشگاه ترامپ، به پرداخت 25 میلیون دلار مجبور شد.

سقوط ترامپ در فهرست میلیاردرهای جهان در حالی صورت می‌گیرد که 35 فرد دیگر به لیست در مجله فوربز اضافه شده‌اند. بر اساس اعلام این مجله، اکنون 2208 نفر ثروتی بیش از یک میلیارد دلار دارند.

مجله فوربز نام جف بیزوس، مدیرعامل و موسس شرکت تجارت الکتونیک آمازون را در صدر فهرست میلیاردرهای جهان قرار داده و ثروت او را 112 میلیارد دلار تخمین زده است. بدین ترتیب بیزوس جایگاه بیل گیتس، موسس شرکت مایکروسافت را از آن خود کرد و او را با 90 میلیارد دلار به پله دوم فرستاد.

به نوشته فوربز، ارزش سهام آمازون طی سال گذشته، 39.2 میلیارد دلار افزایش یافته که بیشترین افزایش طی مدت یک سال در تاریخ بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها