ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
بوش:
رئیس‌جمهوری سابق آمریکا معتقد است هرج و مرج کنونی در کاخ سفید باعث می‌شود تا دولت وقت خودش بسیار خوب به نظر برسد!
تدبیر24»جورج بوش، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا از حزب جمهوری‌خواه که از میزان رضایت مردمی بالایی بابت مدیریت اوضاع پس از حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر برخوردار بود اما دوره ریاست خودش را با محبوبیت کم ۲۲ درصدی به پایان رساند.

نشنال ژورنال به نقل از یک منبع جمهوری‌خواه که در اکنون در کاخ سفید است، گفت: گاها می‌شنویم که بوش بدون پنهان کردن پوزخندش می‌گوید "این باعث می‌شود من خیلی خوب به نظر برسم."

این منبع گفت: او هم مثل سایرین سرش را به نشانه تعجب تکان می‌دهد. او می‌خواهد این فرد موفق شود اما معتقد است که بسیاری از مشکلات او خودساخته است. بوش از همان ابتدا کارهای دولت ترامپ را با کنجکاوی زیر نظر داشت و خصوصا بعد از سخنرانی مراسم سوگند این رئیس‌جمهوری می‌شنیدیم که می‌گوید "این عجیب و غریب است."

دونالد ترامپ از زمان ادای سوگند به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا تقریبا هر روز جنجالی در کاخ سفید داشته است و هر لحظه گمانه‌زنی درباره استعفای یک مقام مطرح می‌شود. به تازگی سخنگوی ایوانکا ترامپ استعفا کرد و پیش از آن هم هوپ هیکس، مدیر ارتباطات کاخ سفید تایید کرد که به‌زودی از کاخ سفید می‌رود.

تصمیم هفته گذشته ترامپ برای ارائه تعرفه غیرعادی بر محصولات وارداتی هم احتمالا موجب می‌شود تا گری کوهن،‌ مشاور اقتصادی ارشد او بارش را از کاخ سفید ببندد. علاوه بر این، گفته می‌شود جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید با جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در تلاش هستند تا هربرت مک‌مستر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید را بیرون بیندازند.

برچسب ها: تدبیر24 ، ترامپ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها