کد خبر: ۱۰۵۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
رسانه‌های جهان معتقد هستند رئال مادرید در مسیر فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیف قرار دارد.
تدبیر24»پس از پیروزی ۲ بر یک رئال مادرید برابر پاری ‌سن‌ ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و صعود این تیم به دور بعد رسانه‌های ‌اسپانیا و جهان به تمجید از مادرید پرداختند و از تیم فرانسوی انتقاد کردند. نشریه‌های جهان، سفید پوشان را در مسیر فینال کیف دیدند و عملکرد زین الدین زیدان را در آماده سازی برای بازی دیشب بر جسته کردند.

اکیپ  فرانسه در این رابطه نوشت: ناامید کننده. اونای امری پس از ‌دقیقه ۶۰ پاستوره را به میدان فرستاد تا وضعیت تیم بهتر شود. خیلی دیر این کار را انجام داد.PSG  در خانه خیلی کمتر خطرناک ظاهر شد (جایی که در این فصل بدون شکست بود) تا سانتیاگوبرنابئو. پاری ‌سن‌ ژرمن پس از دو هفته‌ خوش بینانه در پارک د پرنس مورد انتظار عمل نکرد. پاریس تصور می‌کرد بالاخره به عنوان یک تیم بزرگ اروپایی در این رقابت‌ها خواهد درخشید اما دیشب نشان داد فاصله زیادی با آن دارد.

لو پاریسین فرانسه نیز به انتقاد از عملکرد تیم پاریسی پرداخت و نوشت: بدون دفاع و حذف شده‌ از لیگ قهرمانان اروپا. پاری ‌سن‌ ژرمن برای دومین سال پیاپی بهار لیگ قهرمانان را نخواهد دید. این تیم در بازی رفت مغلوب شد و در بازی برگشت با وجود حمایت تماشاگران و انتظار جهان فوتبال نتوانست جبران نتیجه‌ کند.

ال پائیس ‌اسپانیا نوشت: مادرید PSG را در هم کوبید و ضربه محکمی به این تیم زد. سفیدپوشان به نحوی بازی کردند که  پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار رفت در سانتیاگوبرنابئو بیشتر به حضور در مرحله یک چهارم نهایی نزدیک بود تا در دیدار برگشت در ورزشگاه خانگی‌شان.

ال موندو ‌اسپانیا نوشت: رئال مادرید بر تخت پادشاهی پاریس چنگ انداخت. مادرید توانست در مسابقات مورد علاقه‌اش دوباره بدرخشد و به تنها جام ممکن در این فصل امید داشته باشد. این تیم پیش‌بینی‌هایی ناامید کننده در رابطه با خود را کنار زد و توانست در سخت‌ترین قرعه به پادشاهی‌اش در این رقابت‌ها ادامه‌ دهد.

موندو دپورتیوو نوشت: مادرید پاریس را به آتش کشید. PSG در حالی در پارک د پرنس ناامید کننده ظاهر شد که رویای فتح این جام را داشت. پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو برای نیمار که نتوانست در مهم‌ترین بازی فصل تیمش حضور داشته باشد باعث نشد این تیم نتیجه‌ خوبی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کند. مادرید در حالی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد که یک بازی جدی و منظم ارائه داد و زین الدین زیدان نشان داد با بازیکنانی که در اختیار دارد می‌خواهد به پیروزی‌هایش در لیگ قهرمانان ادامه‌ دهد.

اسپورت کاتالونیا به برتری مادرید اشاره کرد و نوشت: همان فیلم همیشگی. مادرید کاری که در سانتیاگوبرنابئو شروع کرده بود را در پارک د پرنس به پایان رساند. سفید پوشان برای این کار خیلی به زحمت نیفتادند چون پاری ‌سن‌ ژرمن نشان داد با تیم‌های بزرگ فاصله زیادی دارد و با وجود برتری قاطع در لیگ فرانسه در اروپا نمی‌تواند نتیجه‌ خوبی کسب کند. خداحافظ PSG، خداحافظ.

گازتا دلو اسپورت ایتالیا به قدرت سفیدپوشان اشاره کرد و نوشت: هنوز زمان PSG فرا نرسیده است و همیشه زمان رئال مادرید است. مادرید با هوشمندی زین الدین زیدان یک بازی خوب را به نمایش گذاشت. ماجراجویی امری در پاریس با این نتیجه‌ به نظر به پایان خواهد رسید، حتی اگر در لیگ فرانسه با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم قهرمان شود. مادرید در مسیر کیف حرکت می‌کند. اگر این تیم را دوباره در فینال ببینیم نباید شگفت زده شویم.

میرر: کریستیانو رونالدو با عملکردش رئال مادرید را به خواسته‌اش در رقابت‌های اروپایی نزدیک می‌کند. در سال‌های اخیر فتح لیگ قهرمانان هدف اصلی سفید پوشان بوده است. امری از پاری ‌سن‌ ژرمن خواهد رفت. احتمالا این اتفاق در پایان فصل رخ دهد چون هدف این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود. فتح لیگ یک فرانسه و جام حذفی برای نجات سرمربی ‌اسپانیایی کافی نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها