ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز خوشبختانه هم در حوزه‌های موشکی و هم در حوزه های پدافندی و راداری و بمب های هوشمند و حوزه ما پهپادی جزو پنج کشور اول و در برخی حوزه ها هم جزو ۱۰ کشور اول جهان هستیم.
تدبیر24»سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه جشنواره فجر رشد سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که امروز شاهد آن هستیم این است که کشورهای غربی، کشورهای عرب مرتجع منطقه، رژیم صهیونیستی و حتی برخی کشورهای اروپایی به صورت یک پارچه درصدد مقابله با توان دفاعی کشورمان هستند.

وی گفت: آنها در اصل با موشک‌ دشمنی ندارند بلکه با مغزهای متفکری که طراحی و تولید سامانه های دفاعی ما را بر عهده دارد مخالف هستند.

حاجی زاده افزود: این تحولات بزرگی که در چند سال اخیر در سطح نیروهای مسلح ما بوجود آمده متصل به اقیانوس بزرگ جوانان متفکر بسیجی است که برخی از آنها در شرکت‌های دانش بنیان و برخی‌در دانشگاه های کشور حاضر هستند.

فرمانده نیروی  هوافضای سپاه ادامه داد: این حرکتی که ما در عرض هشت سال به دست آوردهایی می رسیم که دنیا طی پنجاه سال به آنها رسیده تنها در یک سازمان میسر نیست. امروز خوشبختانه هم در حوزه‌های موشکی و هم در حوزه های پدافندی و راداری و بمب های هوشمند و حوزه ما پهپادی جزو پنج کشور اول و در برخی حوزه ها هم جزو 10 کشور اول جهان هستیم.

وی ادامه داد: این مسیر باید ادامه پیدا کند و در جاهایی که ما مشکل داریم، می باید از جوانان عظیم کشور استفاده کنیم.

حاجی زاده افزود: ما تا کنون از استفاده از جوانان ضرر نکرده ایم و موفق بودیم و تمام عزیزانی که از ظرفیت جوانان استفاده کردند موفق بودند و اگر همه مسؤولان از جوانان استفاده کنند ما به تراز اول جهانی خواهیم رسید.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: امروز اگر در دولت هم وزیر جوان ارتباطات اقدامات انقلابی و متفاوت با دیگر جاها انجام می دهد، به دلیل همین خاصیت جوان بودن اوست.
برچسب ها: تدبیر24 ، جزو ۵ کشور
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها