سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۰۵۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
عضو شورای شهر تهران نسبت به افزایش آسیب‌های اجتماعی و بیماری‌ افسردگی در جامعه ابراز نگرانی کرد.
تدبیر24»ناهید خداکرمی در پنجاه و دومین جلسه شورای شهر تهران گفت: ️این روزها نگران افزایش آسیب های اجتماعی و بیماریهای مثل افسردگی هستیم.

وی ادامه داد: از طرفی رییس جمهور می گویند تراز مالی ما مثبت است و مشکل ارزی نداریم و اکنون سوال این است، چه کرده‌اید که سرمایه و ارز تحمل ماندن در کشور را ندارد و خرج خرید ملک و تفریح در کشور های همسایه می‌شود.

خداکرمی در ادامه با اشاره به حواشی مراسم روز زن در برج میلاد افزود: ️به دنبال اجرای یک برنامه به مناسبت روز زن در برج میلاد عکس العمل های مختلفی را شاهد بودیم که از همه نهاد های قضایی، اجرایی و قانون گذاری شهر تهران تقاضا دارم که کمک کنند تا مدیریت شهری بتواند بدور از هیجانات در جهت ارتقای سلامت روانی و اجتماعی و ایجاد نشاط، ثروت آفرینی و آرامش شهروندان در چارچوب قانون و عرف گام بردارد. ️اینگونه مسایل کوچک را به بحران سیاسی تبدیل نکنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها