سال مردم

سال مردم

سالی که گذشت را حقیقتا باید سال مردم نامید. مردمی که همواره در بزنگاه‌های حساس، متحد با یکدیگر عمل کرده و کشور را از گردنه‌های سخت عبور دادند. در اردیبهشت ماه سال 96 همین مردم بودند که در مواجهه با بمباران تخریب‌ها علیه جریان اصلاحات و اعتدال بازهم به میانه‌روی آری گفتند. این مردم بودند که هنگام حمله تروریست‌ها به خانه ملت، انسجامی مثال‌زدنی از خود به نمایش گذاشتند. این مردم بودند که به شیوه‌های مسالمت‌آمیز درخواست‌های خود از مسئولان را مطالبه کردند و بازهم این مردم بودند که به‌رغم تمام مشکلات و شرایط سخت اقتصادی در کشور، پای ایران خود ایستادند.
فرصت اعتراضات براي کارآمدي کولایی

فرصت اعتراضات براي کارآمدي

سال ١٣٩٦ را ايرانيان با شورونشاط ناشي از تلاش اصلاح‌طلبان در سال‌های ٩٤ و ٩٥ براي به‌دست‌آوردن اکثريت در مجلس شوراي اسلامي آغاز کردند.
يکشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 25
کد خبر: ۱۰۵۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
مدیر ورزشی باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن نمی‌تواند ماندن نیمار را در این تیم تضمین کند.
تدبیر24»نیمار در فصل نخست حضور خود در پاری ‌سن‌ ژرمن نتوانست انتظارات را بر آورده کند.

این بازیکن برزیلی با آسیب‌دیدگی مواجه شد و فصل برای او به پایان رسیده است.

خبرهای  زیادی درباره جدایی این بازیکن برزیلی از پاری ‌سن‌ ژرمن و حضور او در رئال مادرید به گوش می‌رسد.

انریکه آنترو، مدیر ورزشی پاری ‌سن‌ ژرمن درباره ماندن نیمار در این تیم این‌گونه واکنش نشان داد: آیا نیمار در تیم می‌ماند؟ من نمی‌توانم چنین چیزی را تضمین کنم.

روزنامه آس تاکید کرد که باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن برای فروش نیمار به رئال مادرید ۴۰۰ میلیون یورو می‌خواهد. این‌ در حالی است که بازیکن برزیلی با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا راهی تیم پاریسی شد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها