مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم منتجب نیا

مجمع تشخیص و رفع یک سوءتفاهم

از آغاز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام و حتی قبل از آن یعنی از زمان طرح مشکلی که منجر به ایده تشکیل مجمع شد، در جریان مسائل آن بودم.
بیم و امید‌های سال ۹۸ زیباکلام

بیم و امید‌های سال ۹۸

سال 97 به هر شکلی که بود پشت سر گذاشته شد، اما از سویی به سال 98 امیدوارم و از سوی دیگر نگرانی‌هایی هم نسبت به سال جدید دارم.
سه‌شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 26
کد خبر: ۱۰۵۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
برای نخستین بار در کشور با حکم رییس پلیس راهور ناجا
رئیس پلیس راهور ناجا برای نخستین بار طی حکمی یک خبرنگار را به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب کرد.


تدبیر24» در دومین روز از سیزدهمین همایش روسا و مدیران پلیس راهور ناجا سردار تقی مهری طی حکمی مهدی بابایی خبرنگار حوزه انتظامی ایسنا را به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب کرد.

مهری در این حکم با تاکید بر نقش رسانه‌ها در پیشگیری از وقوع حوادث و ارتقای فرهنگ آورده است: تمام نظریه پردازان حوزه ایمنی ترافیک در جهان سوانح رانندگی را امری قابل پیش بینی و پیشگیری می‌دانند و به عقیده آنان اصلاح رفتارهای پرخطر در رانندگی ارتقای ایمنی راه‌ها و وسایل نقلیه از عوامل موثر در ایمنی عبور و مرور محسوب می‌شود.

این مهم البته بدون هم افزایی آحاد جامعه و مسئولین امر، کاری مشکل است و به همین دلیل با توجه به جایگاه اجتماعی جنابعالی به عنوان یکی از الگوهای رفتار اجتماعی شما به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب می‌شوید و امید است که در امر ترویج رفتارهای صحیح رانندگی و نهی از ارتکاب اعمال پرخطر موجب کاهش تصادفات رانندگی و صدمات ناشی از آن شوید.

در این مراسم همچنین وزیر بهداشت نیز به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب شد و در ماه‌های قبل نیز تعدادی از هنرمندان سینما و ورزشکاران از جمله علی دائی سفیر فرهنگی ترافیک شده بودند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها