سال مردم

سال مردم

سالی که گذشت را حقیقتا باید سال مردم نامید. مردمی که همواره در بزنگاه‌های حساس، متحد با یکدیگر عمل کرده و کشور را از گردنه‌های سخت عبور دادند. در اردیبهشت ماه سال 96 همین مردم بودند که در مواجهه با بمباران تخریب‌ها علیه جریان اصلاحات و اعتدال بازهم به میانه‌روی آری گفتند. این مردم بودند که هنگام حمله تروریست‌ها به خانه ملت، انسجامی مثال‌زدنی از خود به نمایش گذاشتند. این مردم بودند که به شیوه‌های مسالمت‌آمیز درخواست‌های خود از مسئولان را مطالبه کردند و بازهم این مردم بودند که به‌رغم تمام مشکلات و شرایط سخت اقتصادی در کشور، پای ایران خود ایستادند.
فرصت اعتراضات براي کارآمدي کولایی

فرصت اعتراضات براي کارآمدي

سال ١٣٩٦ را ايرانيان با شورونشاط ناشي از تلاش اصلاح‌طلبان در سال‌های ٩٤ و ٩٥ براي به‌دست‌آوردن اکثريت در مجلس شوراي اسلامي آغاز کردند.
يکشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 25
کد خبر: ۱۰۵۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
برای نخستین بار در کشور با حکم رییس پلیس راهور ناجا
رئیس پلیس راهور ناجا برای نخستین بار طی حکمی یک خبرنگار را به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب کرد.


تدبیر24» در دومین روز از سیزدهمین همایش روسا و مدیران پلیس راهور ناجا سردار تقی مهری طی حکمی مهدی بابایی خبرنگار حوزه انتظامی ایسنا را به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب کرد.

مهری در این حکم با تاکید بر نقش رسانه‌ها در پیشگیری از وقوع حوادث و ارتقای فرهنگ آورده است: تمام نظریه پردازان حوزه ایمنی ترافیک در جهان سوانح رانندگی را امری قابل پیش بینی و پیشگیری می‌دانند و به عقیده آنان اصلاح رفتارهای پرخطر در رانندگی ارتقای ایمنی راه‌ها و وسایل نقلیه از عوامل موثر در ایمنی عبور و مرور محسوب می‌شود.

این مهم البته بدون هم افزایی آحاد جامعه و مسئولین امر، کاری مشکل است و به همین دلیل با توجه به جایگاه اجتماعی جنابعالی به عنوان یکی از الگوهای رفتار اجتماعی شما به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب می‌شوید و امید است که در امر ترویج رفتارهای صحیح رانندگی و نهی از ارتکاب اعمال پرخطر موجب کاهش تصادفات رانندگی و صدمات ناشی از آن شوید.

در این مراسم همچنین وزیر بهداشت نیز به عنوان سفیر فرهنگ ترافیک منصوب شد و در ماه‌های قبل نیز تعدادی از هنرمندان سینما و ورزشکاران از جمله علی دائی سفیر فرهنگی ترافیک شده بودند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها