سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 26
کد خبر: ۱۰۵۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
پیرو انتشار برخی مطالب در صفحات منسوب به آیت الله هاشمی در شبکه های اجتماعی، محسن هاشمی انتساب این صفحات را به خانواده هاشمی تکذیب کرد.

تدبیر24»محسن هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی در رابطه با صفحات منتسب به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: صفحات و کانالهای منتصب، بعضا خودجوش، فیک و بعضا هوادارانی هستند که هیچ ارتباط تشکیلاتی با خانواده هاشمی ندارند و شناختی نیز از آنها نداریم.

وی در رابطه با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی درباره اتفاقات اخیر در دانشگاه آزاد گفت: اطلاع دقیقی از اتفاقات اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی نداریم و از طریق رسانه‌ها در جریان مسایل قرار می گیریم و این باعث شده است که نسبت به وضعیت دانشگاه آزاد نگران باشیم، اما مطالب منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی ارتباطی به خانواده هاشمی ندارد.

رییس شورای شهر تهران در رابطه با اخراج اساتید از این دانشگاه نیز گفت: از طریق رسانه‌ها در جریان موضوع قرار گرفتیم ، بصورت کلی وجود اساتید شاخص و برجسته علمی برای هر مجموعه دانشگاهی بزرگترین سرمایه و اعتبار محسوب می‌شوند و اینکه اساتید برجسته که با درخواست گروههای علمی دانشگاه آزاد در این واحدها تدریس می‌کرده اند ، رابطه خود را با دانشگاه آزاد قطع کنند مساله خوشایندی نیست و امیدواریم با تدبیر مسئولان دانشگاه آزاد این موضوع حل شود.

هاشمی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با حدود یک میلیون و هفتصد هزار دانشجو و بیش از یکصد هزار پرسنل و اعضای هیات علمی تمام وقت ، بدون دریافت بودجه دولتی و صرفا براساس شهریه دانشجویان و منابع داخلی خود فعالیت می کند و در این شرایط هراقدامی که به وجهه و سرمایه علمی دانشگاه آزاد اسلامی، آسیب برساند برای ادامه فعالیت دانشگاه و جذب دانشجویان پیامدهای منفی بدنبال خواهد داشت و قطعا مسئولان دانشگاه آزاد بیش از سایرین به این موضوع توجه دارند و اجازه تخریب وجهه علمی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی را به دلیل اقدامات سیاسی نخواهند داد.

هاشمی در پاسخ به سوالی درباره رابطه خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی و دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در زمان حیات آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان موسس و رییس هیات امنای دانشگاه آزاد، بنا بر نظر ایشان به مجموعه این دانشگاه کمک می‌کردیم اما در حال حاضر ارتباط با دانشگاه آزاد نداریم و از آنجا که دانشگاه آزاد اسلامی برای آیت الله هاشمی رفسنجانی مانند فرزند وحتی از فرزند ایشان نیز عزیزتر بود، از هر کمک و اقدامی برای تقویت دانشگاه آزاد اسلامی، استقبال می‌کنیم.
برچسب ها: تدبیر24 ، محسن هاشمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها