ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
ارتش سوریه از آزادی قریب الوقوع منطقه «حرستا» از کنترل عناصر مسلح خبر داد.
تدبیر24»اعلام الحربی اعلام کرد که ارتش سوریه بخش‌های از غوطه شرقی از منطقه شطرین جنوبی تا شمالی را در اختیار دارد و پس از کنترل کامل شهر مدیرا افراد مسلح را در منطقه «دوما» تحت محاصره خود قرار داده است.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه به نیروهای حاضر در مسرابا و  شهر حرستا رسیده‌اند.

نیروهای ارتش سوریه روستای حرستا که بزرگ‌ترین مقر حضور نیروهای گروه «فیلق الرحمن» در بخش شمالی غوطه شرقی محسوب می‌شود را به محاصره خود درآورده‌اند.

بر این اساس، ارتش سوریه به زودی آزادی حرستا از اشغال عناصر مسلح را اعلام خواهد کرد.

خبرنگار المیادین به نقل از منابع نظامی و میدانی همچنین اعلام کرد که در جریان عملیات آزادسازی حرستا گروه‌های مسلح اقدام به فرار از منطقه کردند و همزمان گروه‌های مسلح دیگری نیز خود را تسلیم فرماندهان نظامی کرده‌اند.

به نوشته المیادین، منابع رسمی با هدف جذب بیشتر عناصر مسلح و تسلیم شدن آنها از اعلام این اخبار جلوگیری می‌کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، ارتش سوریه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها