ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
ترکیه سفیر آلمان در آنکارا را احضار کرده و به وی در خصوص حملات اخیر به مساجد و مراکز فرهنگی این کشور در آلمان هشدار داد.
تدبیر24»«بکر بوزداغ» سخنگوی دولت ترکیه و معاون نخست‌وزیر این کشور با اشاره به احضار سفیر آلمان در آنکارا گفت: «وزارت خارجه ترکیه سفیر آلمان به آنکارا را احضار کرد و هشدار لازم به وی ابلاغ شد».

وی افزود که ترکیه به رصد دقیق تحولات در آلمان ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، حداقل دو مسجد و یک مرکز فرهنگی از جمعه گذشته هدف حمله قرار گرفته‌اند. این حملات پس از آن صورت گرفت که گروه پ‌پ‌ک اعلام کرد که دست به اقدام‌های خشونت‌بار بیشتری علیه موسسات ترکیه در آلمان خواهد زد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها