ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
سمیع الله حسینی مکارم معاونت مالي و اقتصاد شهري شهرداري تهران به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر در جمع بانوان شاغل معاونت مالی و اقتصاد شهری اظهار کرد: با بررسی‌های متعددی که انجام گرفته است باید گفت؛ نتیجه عملکرد بانوان شاغل از هر جهت کارآیی و اثربخشی بیشتری در محیط کار دارد.
تدبیر24»معاون مالی و اقتصاد شهری افزود: با توجه به رویکرد جناب آقای دکتر نجفی مبنی بر واگذاری 30 درصد از پستهای مدیریتی به بانوان در شهرداری تهران، همین جا اعلام می‌کنم تا چهار سال آینده بنا داریم تا 40 درصد از مشاغل و پستهای مدیریتی را به بانوان اختصاص دهیم؛ چرا که امور مالی دارای درجه حساسیت و تمرکز بسیار بالایی است و بانوان این ویژگی را دارند که با دقت و تمرکز بالاتر نسبت به آقایان، از عهده مسئولیتهای مالی بر آیند.
همچنین فاطمه راکعی مشاور شهردار در امور بانوان و سرپرست اداره کل بانوان شهرداری تهران در این نشست با بر شمردن از خصوصیات و کرامات اخلاقی حضرت زهرا(س) به عنوان نماد بانوان گفت: وقتی از (مادر) سخن به میان می آوریم در حقیقت داریم در باره فردی صحبت می کنیم که  با تربیت فرزندان خود،فردای جامعه را می سازد، دوشادوش مردان در جامعه نقش آفرینی می‌کند و وجودش بستر امنیت روحی و روانی جامعه است.
راکعی با تاکید بر حفظ جایگاه و شئون بانوان در محیط های اجتماعی ادامه داد: زن در جامعه به عنوان نماد مقاومت، ایستادگی، لطافت، محبت، ایثار و از خود گذشتگی است و با توجه به رویکرد مثبت دکتر نجفی به حضور هر چه بیشتر بانوان در عرصه‌های مختلف، بی‌شک شاهد حضور هر چه بیشتر بانوان در جایگاههای مدیریتی شهرداری خواهیم  بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها