سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۵۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
سمیع الله حسینی مکارم معاونت مالي و اقتصاد شهري شهرداري تهران به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر در جمع بانوان شاغل معاونت مالی و اقتصاد شهری اظهار کرد: با بررسی‌های متعددی که انجام گرفته است باید گفت؛ نتیجه عملکرد بانوان شاغل از هر جهت کارآیی و اثربخشی بیشتری در محیط کار دارد.
تدبیر24»معاون مالی و اقتصاد شهری افزود: با توجه به رویکرد جناب آقای دکتر نجفی مبنی بر واگذاری 30 درصد از پستهای مدیریتی به بانوان در شهرداری تهران، همین جا اعلام می‌کنم تا چهار سال آینده بنا داریم تا 40 درصد از مشاغل و پستهای مدیریتی را به بانوان اختصاص دهیم؛ چرا که امور مالی دارای درجه حساسیت و تمرکز بسیار بالایی است و بانوان این ویژگی را دارند که با دقت و تمرکز بالاتر نسبت به آقایان، از عهده مسئولیتهای مالی بر آیند.
همچنین فاطمه راکعی مشاور شهردار در امور بانوان و سرپرست اداره کل بانوان شهرداری تهران در این نشست با بر شمردن از خصوصیات و کرامات اخلاقی حضرت زهرا(س) به عنوان نماد بانوان گفت: وقتی از (مادر) سخن به میان می آوریم در حقیقت داریم در باره فردی صحبت می کنیم که  با تربیت فرزندان خود،فردای جامعه را می سازد، دوشادوش مردان در جامعه نقش آفرینی می‌کند و وجودش بستر امنیت روحی و روانی جامعه است.
راکعی با تاکید بر حفظ جایگاه و شئون بانوان در محیط های اجتماعی ادامه داد: زن در جامعه به عنوان نماد مقاومت، ایستادگی، لطافت، محبت، ایثار و از خود گذشتگی است و با توجه به رویکرد مثبت دکتر نجفی به حضور هر چه بیشتر بانوان در عرصه‌های مختلف، بی‌شک شاهد حضور هر چه بیشتر بانوان در جایگاههای مدیریتی شهرداری خواهیم  بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها