ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
مهاجم اتلتیکومادرید برای باز کردن دروازه حریفان به شوت‌های کم‌تری نسبت به ستاره‌های بارسلونا و رئال مادرید نیاز داشته است.
تدبیر24»آنتوان گریزمان در بهترین دوران خود به سر می‌برد. مهاجم اتلتیکومادرید پس از یک شروع بد عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. بازیکن فرانسوی دوباره می‌تواند به راحتی از مدافعان حریف عبور و گلزنی کند. او در روند خوبی قرار دارد. گریزمان یک‌شنبه پس از ناکامی در گلزنی در دو بازی (لوکوموتیو و بارسلونا) گل تعیین کننده‌ای مقابل سلتاویگو به ثمر رساند، هم‌چنین پاس گل نیز داد. ستاره قرمز و سفید پوشان در ۱۲ گل از ۱۴ گل اخیر تیمش تاثیرگذار بوده است. او در دو بازی برابر سویا و لگانس توانست هفت گل به ثمر برساند.

گریزمان بهترین عملکردش را در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ با اتلتیکومادرید در مارس به ثبت رساند و ۲۱ بار در همه رقابت‌ها گلزنی کرد. در آن فصل قرمز و سفید پوشان به فینال میلان رسیدند و او با ثبت ۳۲ گل و پنج پاس گل فصل را تمام کرد. او در مارس در ۲۳ گل نقش داشت و اکنون تنها دو گل با این  آمار فاصله دارد. زمانی که گریزمان به سمت دروازه‌ شوت می‌زند دروازه‌ حریفان به شدت تهدید می‌شود. او در مقایسه با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بهتر عمل کرده است و در آمار شوت‌های در چارچوب که به گل تبدیل شده‌اند بالاتر از ستاره‌های رئال مادرید و بارسلونا قرار دارد. گریزمان برای هر گل به ۲.۲۵ شوت نیاز داشته است (۱۶ گل با ۳۶ ضربه) از طرفی این آمار برای رونالدو  ۳.۲ ضربه است (۵۹ شوت برای ۱۸ گل).

مسی برای هر گل به ۳ ضربه نیاز داشته است. تنها لوییس سوارس  بالاتر از ستاره اتلتیکومادرید قرار دارد. مهاجم بارسلونا برای به ثمر رساندن ۲۱ گل خود به ۴۷ ضربه نیاز داشت و میانگین ۲.۲۳ گل را به ثبت رساند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها