ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۱۰۵۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
مدیر عامل سایپا گفت: ما در سایپا ۴۹ هزار نفر پرسنل داریم که اگر پراید را از سبد محصولات خود خارج کنیم ۲۵ درصد محصولاتمان کاهش خواهد یافت که عدد قابل ملاحظه‌ای است اما باز برنامه داریم که این کار را انجام دهیم.
تدبیر24»مدیرعامل سایپا در حاشیه مراسم تحویل ۲۰۰ خودرو باری به مشتریان در جمع خبرنگاران در خصوص تولید خودرو کوئیک گفت: قیمت عرضه مدل پایه این خودرو نزدیک به ۳۰ میلیون تومان خواهد بود که البته براساس آپشن‌های مختلف قیمت آن تغییر خواهد کرد.

قاسم جهرودی ادامه داد: شرط همکاری ما با رنو در اختیار گرفتن پلتفرم کوئیک است و تاکنون رنو هیچ مشکلی با این شرط نداشته است.

وی در خصوص اظهارات رئیس سازمان ملی استاندارد مبنی بر پاس کردن استانداردهای ۸۵گانه گفت: خودروی C۳ که محصول مشترک ما با سیترون است توانسته تمام این استانداردها را پاس کند. این خودرو قرار است در تیرماه در کاشان تولید شود.

مدیرعامل سایپا درخصوص از رده خارج کردن پراید گفت: استراتژی کلان مجموعه سایپا جایگزینی این خودرو است ضمن آنکه باید در نظر داشت که تقاضای بالایی نیز برای آن وجود دارد. ما در سایپا ۴۹ هزار نفر پرسنل داریم که اگر پراید را از سبد محصولات خود خارج کنیم ۲۵ درصد محصولاتمان کاهش خواهد یافت که عدد قابل ملاحظه‌ای است اما باز برنامه داریم که این کار را انجام دهیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها