سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۵۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
مدیر عامل سایپا گفت: ما در سایپا ۴۹ هزار نفر پرسنل داریم که اگر پراید را از سبد محصولات خود خارج کنیم ۲۵ درصد محصولاتمان کاهش خواهد یافت که عدد قابل ملاحظه‌ای است اما باز برنامه داریم که این کار را انجام دهیم.
تدبیر24»مدیرعامل سایپا در حاشیه مراسم تحویل ۲۰۰ خودرو باری به مشتریان در جمع خبرنگاران در خصوص تولید خودرو کوئیک گفت: قیمت عرضه مدل پایه این خودرو نزدیک به ۳۰ میلیون تومان خواهد بود که البته براساس آپشن‌های مختلف قیمت آن تغییر خواهد کرد.

قاسم جهرودی ادامه داد: شرط همکاری ما با رنو در اختیار گرفتن پلتفرم کوئیک است و تاکنون رنو هیچ مشکلی با این شرط نداشته است.

وی در خصوص اظهارات رئیس سازمان ملی استاندارد مبنی بر پاس کردن استانداردهای ۸۵گانه گفت: خودروی C۳ که محصول مشترک ما با سیترون است توانسته تمام این استانداردها را پاس کند. این خودرو قرار است در تیرماه در کاشان تولید شود.

مدیرعامل سایپا درخصوص از رده خارج کردن پراید گفت: استراتژی کلان مجموعه سایپا جایگزینی این خودرو است ضمن آنکه باید در نظر داشت که تقاضای بالایی نیز برای آن وجود دارد. ما در سایپا ۴۹ هزار نفر پرسنل داریم که اگر پراید را از سبد محصولات خود خارج کنیم ۲۵ درصد محصولاتمان کاهش خواهد یافت که عدد قابل ملاحظه‌ای است اما باز برنامه داریم که این کار را انجام دهیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها