تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی مافی

تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی

حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی امر مثبت و مهمی بود که پس از تلاش‌های بسیار به وقوع پیوست. در این راستا نگارنده در توئیتر طی متنی آوررده که این نخستین بار پس از انقلاب بود که خانواده‌ها توانستند در کنار یکدیگر مسابقه‌ای ورزشی را به تماشا بنشینند.
مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست درایتی

مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست

سخن از نبود شفافیت در کار دولت از دیرباز وجود داشته و مردم را نگران می‌کند. در یک مقطع دو، سه ماهه اتفاقاتی در حوزه‌های اقتصادی اعم از نرخ ارز، سکه و طلا رخ داده که هیچ گزارش و اظهارنظر درستی راجع به دلایل این اتفاقات و چگونگی شکل‌گیری‌اش ارائه نمی‌شود که احتمالا به وزرا یا خود رئیس‌جمهور برمی‌گردد.
دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۱۰۵۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸
فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي در دو جلسه روز گذشته پس از بررسي شرايط استيضاح دو وزير كابينه يعني آقايان ربيعي و آخوندي راي به حمايت از هر دو وزير داد.
اما اين اعتماد و حمايت در شرايطي اعلام شد كه گلايه‌هاي فراكسيون از برخي عوامل دولت، وزرا و منسوبين آنها پا برجاست. در شرايطي راي به حمايت تمام قد از وزرا داديم كه در همين مدت كوتاه گذشته از دولت دوازدهم سطح همكاري دولت و فراكسيون اميد باعث گلايه شده است. ما معتقديم در اين شرايط بايد گلايه‌ها را كنار گذاشت و كمر همت براي ساخت و توسعه ايران ببنديم. استيضاح وزراي راه و كار، رفاه و تامين اجتماعي در اين شرايط كشور مي‌توانست منجر به آسيب‌هاي بيشتري به روند حركت دولت شود. لذا با وجود نقدهايي كه به عملكرد هر دو وزير وارد مي‌دانيم و براي رفع آنها قطعا به وزرا كمك خواهيم كرد اما راه رفع مشكلات را در شرايط فعلي استيضاح نمي‌دانيم. اين البته نافي وظيفه وزرا براي تلاش جدي‌تر جهت رفع مشكلات و نواقص موجود نيست. دولت نيز بايد در ادامه راه خود نسبت به نحوه تعامل و ارتباط با فراكسيون حامي خود تجديد نظر جدي داشته باشد. همه ما در پي تامين منافع ملي هستيم و اين جز با همكاري سازنده قوا ممكن نخواهد بود. همان‌طور كه اعضاي فراكسيون اميد براي ضمانت منافع ملي چشم بر گلايه‌هاي‌شان از دولت پوشيدند تا كشور با آسيب مواجه نشود، لازم است دولت نيز تدابير كاراتري اتخاذ كند. خوشبختانه با راي نمايندگان مجلس هر دو وزير استيضاح‌شونده با راي اعتماد مجدد به وزارتخانه‌هاي تحت امر خود بازگشتند. اميدواريم روز چهارشنبه نيز جناب آقاي حجتي، وزير كشاورزي بتواند با حمايت قاطبه نمايندگان به كار خود ادامه دهد. فراكسيون اميد از ادامه كار ايشان نيز حمايت خواهد كرد و براي كسب راي اعتماد ايشان تلاش خواهيم كرد.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها