سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۱۰۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
از صبح امروز زمزمه‌های استعفای ناگهانی محمدعلی نجفی شهردار تهران در برخی رسانه‌ها منتشر شد.
تدبیر24»به گزارش تدبیر ۲۴ مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران،  از خبر استعفای آقای نجفی، شهردار تهران، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت : امروز بعدازظهر جلسه‌ای داریم که اگر خبری باشد مطلع می‌شویم.
وی در پاسخ به اینکه خبر توسط برخی اعضای شورای شهر تکذیب شده خاطرنشان کرد:  خبر استعفای دکتر نجفی به طور رسمی در خبرگزاری‌ها پخش‌شده و مدام با ما تماس گرفته می‌شود اما باید تا جلسه امروز بعدازظهر شورا صبر کرد؛ این جلسه، جلسه هم اندیشی و جمع‌بندی پایان سال جاری شورای شهر است که اگر خبر استعفا هم درست باشد، در این جلسه مشخص می‌شود.
اما زهرا نژاد بهرام، عضو شورای شهر تهران، در گفتگو با   ۲۴ خبر استعفای دکتر نجفی، شهردار تهران، را تکذیب کرد و از اینکه در شش ماه گذشته مدام این  شایعه مطرح می‌شود اظهار ناراحتی کرد و گفت: شهردار تهران پر توان به کار خود ادامه می‌دهد و ما نیز به عنوان شورای شهر پشت ایشان ایستاده‌ایم.

گفتگو: مرضیه نگهبان مروی
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها