سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97 تاجیک

سیاست ‌خارجی در ‌سال‌‌ 97

هرچند سال ‌96 به نوعی سال استفاده از دستاوردهای برجام درحوزه‌های مختلف بود اما با روی‌کار آمدن ترامپ عملا مشکلات زیادی بر سر راه برجام به وجود آمد. به طوری که او تلاش دارد در این مسیر اروپایی‌ها را هم با خود همراه کند.
تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران مطهرنیا

تغییرات در واشنگتن برای مقابله با تهران

رکس تیلرسون در همان آغاز کار در وزارت خارجه آمریکا که با مواضع دونالد ترامپ در برجام مواجه شد، او را ابله خواند و ترامپ نیز در مقابل او را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت کرد.
جمعه ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 23
کد خبر: ۱۰۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
از صبح امروز زمزمه‌های استعفای ناگهانی محمدعلی نجفی شهردار تهران در برخی رسانه‌ها منتشر شد.
تدبیر24»به گزارش تدبیر ۲۴ مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران،  از خبر استعفای آقای نجفی، شهردار تهران، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت : امروز بعدازظهر جلسه‌ای داریم که اگر خبری باشد مطلع می‌شویم.
وی در پاسخ به اینکه خبر توسط برخی اعضای شورای شهر تکذیب شده خاطرنشان کرد:  خبر استعفای دکتر نجفی به طور رسمی در خبرگزاری‌ها پخش‌شده و مدام با ما تماس گرفته می‌شود اما باید تا جلسه امروز بعدازظهر شورا صبر کرد؛ این جلسه، جلسه هم اندیشی و جمع‌بندی پایان سال جاری شورای شهر است که اگر خبر استعفا هم درست باشد، در این جلسه مشخص می‌شود.
اما زهرا نژاد بهرام، عضو شورای شهر تهران، در گفتگو با   ۲۴ خبر استعفای دکتر نجفی، شهردار تهران، را تکذیب کرد و از اینکه در شش ماه گذشته مدام این  شایعه مطرح می‌شود اظهار ناراحتی کرد و گفت: شهردار تهران پر توان به کار خود ادامه می‌دهد و ما نیز به عنوان شورای شهر پشت ایشان ایستاده‌ایم.

گفتگو: مرضیه نگهبان مروی
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها