عالم سیاست علم ممکنات ظریفیان

عالم سیاست علم ممکنات

برخی چنین مطرح کرده‌اند که هر اتفاقی در جامعه امروز می‌تواند محرکی برای بروز و ظهور اعتراضات رادیکال باشد که در اینجا سوالی مطرح است؛ ‌
ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟ حق شناس

ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟

آنچه که بدیهی است این است که قطعا براساس آمار دو- سه ساله نمی‌توان به کشوری لقب کشور در حال توسعه یا در حال پسرفت را داد.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۰۵۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
تدبیر24»قهر و خانه نشینی، خود محوری و تصمیمات انفرادی، فرافکنی و فراربه جلو، بروز مدیریتی این روزهای رسول خادم در کشتی کشور است.

به گزارش خبرنگار تدبیر24 از دست رفتن میزبانی جام جهانی فرنگی در خوزستان و لغو اعزام تیم ملی کشتی ازاد ایران به جام جهانی امریکا حاصل مدیریت تنش زای حداقل ده روز اخیر رسول خادم با قهر و استعفای مجازی از ریاست فدراسیون کشتی است.

شیوه مدیریتی رسول خادم و رفتار او با جامعه پهلوانی کشتی و ورزش کشور به خوبی یادآور رفتارهای احمدی نژاد در یازده روز خانه نشینی و بلاتکلیف گذاشتن کشور و امور مردم در دولت دهم است.

البته علاوه بر ضعف های جدی کشتی که در مقام نهمی جهان و پنجمی آسیا متبلور شد، به چالش کشیدن آرامش کشور و ورزش هم سئوال جدی این روزهای مردم از پهلوان سابق است.

حال باید دید عکس العمل جامعه کشتی و وزارت ورزش و جوانان دولت دوازدهم در مواجهه با این رفتار تنش زا برای حفظ آرامش در ورزش کشور و آمادگی ورزشکاران برای رقابت های آتی چه خواهد بود.

تنظیم : م.م محمدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها