شهردار آینده محکم بایستد صوفی

شهردار آینده محکم بایستد

در انتخابات شوراها مردم به‌صورت سلبی پای صندوق رأی آمدند. این حضور به معنای آن نیست که نمایندگان محترم که اکنون در شورای شهر هستند، صلاحیت لازم را ندارند، بلکه واقعیت آن است که مردم هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در انتخابات شوراها به‌صورت ایجابی پای صندوق رأی نرفتند.
دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی برجام

دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی

با نگاهی به تحولات اخیر و بررسی واکنش رهبران اروپایی به احتمال خروج آمریکا از برجام، این نتیجه حاصل می‌شود که دونالد ترامپ به‌رغم تمام شعارهایی که در این مدت علیه برجام داده، هنوز تصمیم نهایی برای لغو آن را اتخاذ نکرده است.
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
کد خبر: ۱۰۵۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
تدبیر24»قهر و خانه نشینی، خود محوری و تصمیمات انفرادی، فرافکنی و فراربه جلو، بروز مدیریتی این روزهای رسول خادم در کشتی کشور است.

به گزارش خبرنگار تدبیر24 از دست رفتن میزبانی جام جهانی فرنگی در خوزستان و لغو اعزام تیم ملی کشتی ازاد ایران به جام جهانی امریکا حاصل مدیریت تنش زای حداقل ده روز اخیر رسول خادم با قهر و استعفای مجازی از ریاست فدراسیون کشتی است.

شیوه مدیریتی رسول خادم و رفتار او با جامعه پهلوانی کشتی و ورزش کشور به خوبی یادآور رفتارهای احمدی نژاد در یازده روز خانه نشینی و بلاتکلیف گذاشتن کشور و امور مردم در دولت دهم است.

البته علاوه بر ضعف های جدی کشتی که در مقام نهمی جهان و پنجمی آسیا متبلور شد، به چالش کشیدن آرامش کشور و ورزش هم سئوال جدی این روزهای مردم از پهلوان سابق است.

حال باید دید عکس العمل جامعه کشتی و وزارت ورزش و جوانان دولت دوازدهم در مواجهه با این رفتار تنش زا برای حفظ آرامش در ورزش کشور و آمادگی ورزشکاران برای رقابت های آتی چه خواهد بود.

تنظیم : م.م محمدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها