شهردار آینده محکم بایستد صوفی

شهردار آینده محکم بایستد

در انتخابات شوراها مردم به‌صورت سلبی پای صندوق رأی آمدند. این حضور به معنای آن نیست که نمایندگان محترم که اکنون در شورای شهر هستند، صلاحیت لازم را ندارند، بلکه واقعیت آن است که مردم هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در انتخابات شوراها به‌صورت ایجابی پای صندوق رأی نرفتند.
دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی برجام

دیپلماسی خردمندانه در مقابل حماقت احتمالی

با نگاهی به تحولات اخیر و بررسی واکنش رهبران اروپایی به احتمال خروج آمریکا از برجام، این نتیجه حاصل می‌شود که دونالد ترامپ به‌رغم تمام شعارهایی که در این مدت علیه برجام داده، هنوز تصمیم نهایی برای لغو آن را اتخاذ نکرده است.
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
کد خبر: ۱۰۵۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
سارقان به تازگی برای سرقت از منازل در ایام نوروز، شیوه جدیدی از سرقت را ابداع کردند.
تدبیر24»یکی از دغدغه‌های افراد در مسافرت‌های نوروزی، سواستفاده سارقان از خالی بودن منازل است. 

در پی گزارش‌های اداره آگاهی درباره نحوه سرقت‌های ایام نوروز شیوه جدیدی از آن رو شده است که چندان هم دور از انتظار نیست.  یکی از این روش‌ها به این ترتیب است که سارقان با توزیع برگه‌های تبلیغاتی از حضور یا عدم حضور صاحبخانه آگاه می‌شوند، آنها پس از قرار دادن برگه تبلیغات در میان درب منازل و پیگیری آن در روزهای بعد، کار خود را انجام می‌دهند.

اگر این برگه همچنان دست نخورده باقی مانده باشد از خالی بودن خانه اطمینان حاصل و اقدام به سرقت می‌کنند. 

و حالا توصیه پلیس آگاهی به مردم این است که برگه‌های تبلیغاتی را از درب منزل همسایگان خود بردارند تا به این طریق راه را به روی سارقان ببندند و مانع رسیدن آنها به هدف شومشان شوند. 
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها