سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 21
کد خبر: ۱۰۵۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
قیمت گز و شیرینی شب عید در اصفهان بدون تغییر نسبت به سال گذشته اعلام شد.

تدبیر24»رییس اتحادیه گز و شیرینی اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص قیمت گز و شیرینی در آستانه نوروز، اظهار کرد: خوشبختانه امسال با وجود رکود بازار و مشکلات اقتصادی، قیمت گز و شیرینی برای نوروز افزایش نیافت.

حسن شریفی به قیمت گز شب عید اشاره کرد و افزود: قیمت هر کیلو گز پسته ای 18 درصد 27 هزار تومان، گز پسته ای 28 درصد 37 هزار تومان و گز پسته ای 40 درصد 48 هزار تومان است، البته نرخ گز بادامی پایین تر از گز پسته ای است.

وی اضافه کرد: قیمت هر کیلو شیرینی آرد نخودچی 20 هزار تومان، شیرینی کرکی زعفرانی 20 هزار تومان، شیرینی برگ شکلاتی فندوقی بین 20 تا 22 هزار تومان و نان قرابی بین 35 تا 38 هزار تومان است، هم چنین نرخ هر کیلو شیرینی تر بین 18 تا 24 هزار تومان است.

رییس اتحادیه گز و شیرینی اصفهان با بیان اینکه گز و شیرینی از جمله محصولاتی است که از دسته قمیت گذاری خارج است، گفت: از ابتدای اسفند ماه گروه های مشترک بازرسی از اتحادیه، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسی اصناف بر واحدهای صنفی گز و شیرنی نظارت دارند.

وی با بیان اینکه 1200 واحد تولید شیرینی و گز در اصفهان فعال است، تاکید کرد: مطابق قانون باید قیمت مصرف کننده، تاریخ تولید و درصد گز بر روی جعبه های فروش گز درج شود و اداره کل تعزیرات نیز بر این امر نظارت و با واحدهای متخلف برخورد می کند.

شریفی افزود: از تاریخ 12 اسفند ماه نیز واحدهای فروش شیرینی باید بدون احتساب وزن جعبه و صفحه زیر، شیرینی و کیک های تولد را به مردم عرضه کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، گز و شیرینی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها