ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۱۰۵۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۵
رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی گفت: در حال حاضر ضرر تولید شیرینی برای تولیدکنندگان بسیار بیشتر از سود آن است اما با این حال اتحادیه اجازه افزایش قیمت را در آستانه عید نمی‌دهد.

تدبیر24»علی بهرمند رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص نوسانات بازار تخم مرغ و تاثیر آن بر تولید شیرینی اظهار کرد: تخم مرغ یکی از استراتژیک ترین مواد اولیه موجود در قنادی است که افزایش قیمت آن دراین دو سه ماه اخیر لطمه بالایی به تولید کنندگان زده است.

وی افزود: تا سه ماه گذشته هرکارتن تخم مرغ 35 هزار تومان بود اما در حال حاضر بالاتر از 100 هزار تومان برای هرکارتن هزینه باید بپردازیم.

بهرمند تاکید کرد: با وجود گران شدن تخم مرغ و متضرر شدن تولید کنندگان، هیچ بخش برنامه‌ای برای افزایش قیمت دراین سه ماه نداشتیم و نخواهیم داشت.

وی گفت: با شرایط موجود، واحد صنفی ضرر کرده و از سود خود به نفع مصرف کنندگان گذشته است.

بهره‌مند اظهار امیدواری کرد که دولت برای بهبود شرایط واحدهای تولیدی تصمیم جدی اتخاذ کند.

وی تعداد واحدهای قنادی مجوزدار در تهران را یک‌هزار و ۱۰۰ واحد عنوان کرد و گفت: مردم می‌توانند با تماس با سامانه ۱۲۴ یا با شماره ۶۶۹۴۴۴۹۹ و ۶۶۹۴۴۴۱۱  شکایت خود را از واحدهای متخلف اعلام کنند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی گفت: در حال حاضر ۳۰ بازرس وظیفه نظارت بر واحدهای صنفی را بر عهده دارند که هفت نفر دیگر هم به این افراد افزوده شدند تا نظارت ها به نحو بهتری صورت گیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها